Taťána Kuchařová versus drag queen Brzobohatý. Nikdy nekončící drama

Ondřej Brzobohatý - Foto: Wikimedia
Ondřej Brzobohatý – Foto: Wikimedia

Bývalá Miss World Taťána Kuchařová a herec, skladatel a hudebník Ondřej Brzobohatý se rozešli už před více než rokem. Nyní Taťána Kuchařová požádala o církevní rozvod a jména Kuchařová a Brzobohatý opět plní přední stránky bulváru. Proč?

Žádost o církevní rozvod

Taťána Kuchařová podala žádost o církevní rozvod, respektive o zneplatnění uzavřeného sňatku. Aby byl církevní sňatek zneplatněn, musela Taťána Kuchařová sepsat a podat církevní žalobu na neplatnost manželství a uvést důvody, kvůli kterým by měl být sňatek zneplatněn.

Jaké důvody uvedla? Obvinila Ondřeje Brzobohatého ze sexuální odlišnosti a záliby v nošení ženských šatů. V žalobě také uvedla, že bývalý manžel po ní požadoval sex jako žena a že kvůli svým problémům navštěvoval sexuoložku. Veškeré důvody k anulaci církevního manželství navíc Taťána zveřejnila. Tedy alespoň Ondřej Brzobohatý je přesvědčen o tom, že to byla ona. Taťána to popírá. Ona prý údajně nic nezveřejnila. Kdo jiný by to ale udělal?

Ondřej Brzobohatý a jeho reakce

Ondřej Brzobohatý toto vše vnímá jako pomstu. Rozumí tomu, že Taťána usiluje o anulaci církevního sňatku, méně však už tomu, proč Taťána vše zveřejnila. Vnímá to jako pomstu. Taťána se podle něj pořád nesmířila s jeho odchodem a s koncem jejich vztahu. Údajně mu už kdysi řekla, že pokud se s ní rozvede, tak ho zničí. Zdá se, že teď to opravdu dělá.

Ondřej Brzobohatý uvádí, že Taťány žaloba je plná křivých obvinění. Nikdy po ní nepožadoval sex jako žena, sexuoložku navštívil pouze na Tánino přání a potvrdila mu, že je v pořádku. O své sexualitě prý nikdy nepochyboval, celý život se mu líbí ženy a je tedy heterosexuál. Rád se ale převléká do nejrůznějších kostýmů, a to i ženských. Ondřej vyrostl v divadelním světě, který je kostýmů plný. Už jako dítě se rád převlékal a převleky ho baví dodnes. Nevidí na tom nic divného.

Drag Queen

Ondřej Brzobohatý je i velkým fanouškem drag queen. Drag queen ho baví a vždy se při této zábavě odreaguje. O co se jedná? Drag queen jsou muži převlečení za ženy. Tito muži se však nejen oblékají, ale i chovají jako ženy, a to pro zábavu nebo s uměleckým cílem.

Zvláštní je, že v minulosti Taťána s Ondřejem tento koníček sdílela. Pořádali spolu kostýmové večírky, při halloweenské párty byli například oba v kostýmech mrtvých řádových sester. V duchu drag queen spolu pár zorganizoval i několik večírků. Později však Taťána Ondřejovu zálibu v drag queen nepodporovala. Bála se, že by ji lidé nechápali a že by pak Ondřejova (i její) obliba u veřejnosti klesla.

Reakce přátel a známých osobností

Ondřeje Brzobohatého podporuje nejen jeho rodina, přátelé, ale i současná partnerka Daniela Písařovicová. Podporu mu vyjádřilo i mnoho známých osobností. Podpořila ho například herečka a zpěvačka Eva Burešová, zpěvák Matěj Ruppert, moderátor Libor Bouček, zpěvačka Dara Rolins a další známé osobnosti.

A nakonec zůstává jen smutek

Je smutné, když se dva lidé, kteří se milovali, nedokážou důstojně rozejít a musí na sebe útočit nebo házet veřejně špínu. Ondřej Brzobohatý se nyní kvůli Taťániným obviněním „musí“ veřejně vyjadřovat k věcem, které jsou soukromé a intimní. Nemluví jen o své sexualitě, ale novináři mu kladou i další nepříjemné otázky. Brzobohatý se tak „musí“ vracet například i k tomu, proč neměli s Taťánou děti nebo k tomu, proč se mu nedařilo počít dítě s bývalou ženou. Celá situace je navíc velmi nepříjemná nejen pro Ondřeje, ale zcela jistě i pro jeho současnou partnerku Danielu Písařovicovou.

Ani pro Taťánu není dobré se k rozchodu neustále vracet, trápit se či toužit po pomstě. Mnohem lepší by pro ni bylo vše uzavřít a žít dál. Praní soukromých věcí na veřejnosti nikdy nepřinese nic dobrého.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist