Taťána Kuchařová je jedna z nejsympatičtějších a nejchytřejších českých miss. Co jste o jejím životě ještě nevěděli?

Taťána Kuchařová - Foto: Depositphotos
Taťána Kuchařová – Foto: Instagram, autor fotografie: Greta Konečná Blumajerová

Historicky nejúspěšnější Miss České republiky Taťána Kuchařová se narodila 23. prosince 1987 v Trnavě. Od dětství však žila společně se svými mladšími sestrami ve východočeském městečku Opočno, kam se stále ráda vrací. Vystudovala tu gymnázium. Svůj osobitý šarm a krásu zdědila po své mamince. V posledních letech působila jako vyhledávaná topmodelka a vlivná influencerka.

Taťána Kuchařová a její účast na Miss Česká republika

Na jaře roku 2006 se stala Miss České republiky a svým působením v této soutěži doslova uchvátila mnoho diváků, kteří se následně stali jejími obdivovateli a fanoušky. Začátkem září pak odletěla do Varšavy, kde se konala mezinárodní soutěž krásy Miss World. Taťána Kuchařová se stala 56. světovou vítězkou a zároveň je tak první Češkou, která tuto prestižní soutěž vyhrála.

Taťána Kuchařová a její partnerské vztahy

Ačkoli patří Taťána Kuchařová mezi vlivné a pro média velmi lákavé osobnosti, svůj osobní život si důkladně střeží. Nějakou dobu tvořila pár s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu s ním se v New Yorku roku 2010 na charitativní akci zamilovala do modela Lana Carlsona, s nímž žila střídavě v Americe i Česku. Avšak i tento vztah se po čase rozpadl.

V roce 2013 na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary odtajnila svůj vztah s hudebním skladatelem Ondřejem Brzobohatým, kterého si o tři roky později vzala za svého manžela. V roce 2022

Taťána Kuchařová a její profesní život

Jako úřadující Miss World se účastnila několika humanitárních projektů na regionální i mezinárodní úrovni. Od listopadu 2008 do roku 2010 byla prezidentkou soutěže Miss České republiky, tato soutěž byla poté sloučena s Českou Miss.

Stala se vyhledávanou topmodelkou a během své kariéry byla tváří mnoha značek jako např. Dermacol, L’Oréal Professionnel, Adidas, aj. Předváděla také modely světoznámých tvůrců jako Dior, Emanuel Ungaro či Elie Saab.

Ani herectví Taťáně není úplně cizí. Zahlédnout jsme ji mohli ve videoklipu s Justinem Timberlakem pro píseň Fascinated, který režíroval Collin Tilleye.

Malou roli ztvárnila ve filmu Jiřího Menzela s názvem Donšajni. V roce 2015 měl premiéru snímek Správnej dres, ve kterém dostala dokonce hlavní ženskou roli.
Účinkovala také v televizním pořadu České televize StarDance, když hvězdy tančí. V této soutěži se umístila na druhém místě.

Velmi často také reprezentuje Českou republiku na nejrůznějších akcích. Příkladem je Expo 2010 v Šanghaji či mezinárodních filmové festivaly v Cannes, Benátkách, Dubaji či Karlových Varech.

V roce 2014 ji Forbes zařadil mezi neúspěšnější mladé osobnosti naší země.

Nadace Krása pomoci

Taťána Kuchařová si v roce 2008 založila nadaci s názvem Krása pomoci, která za dobu své existence rozdělila mezi další neziskové organizace 35 milionů korun. Jejím hlavním posláním je, zajistit seniorům důstojné stáří a to zejména v jejich domácím prostředí. Nadace se snaží zabraňovat zbytečnému a předčasnému umisťování seniorů do institucionální péče, která je navíc pro náš stát velmi nákladná.

Pomocná služba pro seniory funguje hned na několika úrovních. Ta nejdůležitější spočívá v přímé pomoci osobám, které se nemají na koho obrátit, neví si například rady se systémem sociálních dávek, apod. Nadace proto nabízí pomocnou ruku jak samotným seniorům, tak také jejich rodinám, které o ně pečují.

Kromě toho se nadace zaměřuje i na podporu konkrétních seniorů. V neposlední řadě zajišťuje třeba i dobrovolníky, kteří tráví se seniory svůj čas v jejich bydlišti, aby nebyli doma osamoceni. To bylo zejména v době covidové pandemie velmi obtížné.

V projektu nazývající se Zlatá práce pak nadace pomáhá, najít uchazečům ve věku 50 + zaměstnání. Protože právě tyto osoby mívají v tomto věku problém, nalézt odpovídající uplatnění na trhu práce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist