Táta v nesnázích mile překvapil. Nový komediální seriál je zatím tím nejlepším, co letošní podzim v televizi přinesl

Táta v nesnázích - Foto: Instagram
Táta v nesnázích – Foto: Instagram

Seriálová novinka letošního podzimu pocházející z dílny televize Nova Táta v nesnázích mile překvapila. A to nejenom hlavní role v podání Martina Pechláta. Nouze není o komické situace, ale ani o události, které vás chytnou za srdce a s hrdiny seriálu je budete sami prožívat.

Padesátiletý táta v nesnázích není jen správcem bazénu

Dost už bylo kriminálních pořadů. Nova nyní vsadila spíše na humor. Nutno říct, že se jí to povedlo na výbornou. Nejedná se sice o původní českou tvorbu, možná ale právě i to zajistilo, že se diváci u televizních obrazovek baví od začátku do konce. Seriál maďarského původu, který pro Novu vytvořila Paprika Studios, vtipně propojuje dějovou linku staršího padesátiletého otce s jeho třemi dcerami. Ti všichni jsou v životě tak trochu ztracení a snaží se navrátit na tu správnou cestu.

Táta v nesnázích - Foto: Instagram
Táta v nesnázích – Foto: Instagram

Nova tentokrát zvládla casting herců na jedničku

Seriál je hvězdně obsazený. V každém díle se setkáváme nejenom s již zmiňovaným Martinem Pechlátem. Jeho prakticky permanentně opilou přítelkyni, která je také tak trochu nymfomankou, hraje Petra Hřebíčková. Tři dcery vracející se za otcem zpátky do rodinného hnízda zase Štěpánka Fingerhutová, Agáta Kryštůfková a Veronika Divišová.

Vtipné situace i romantické scény chytající u srdce

Konečně se také jedná o projekt, který není natáčený pouze v ateliérech. Na své si tak přijdou i ti, kdo mají cit pro detail. Skvěle jsou vybrány nejenom lokace, ale také jednotlivé záběry. Z plna hrdla se zasmějete při vtipech, které mají hlavu a patu. Dost bylo laciným posměškům, u kterých se uměle křeníme. S hrdiny seriálu budete dýchat. A to především ve chvílích, kdy si všechny tři mladé dcery táty v nesnázích budou zpátky hledat svou půdu pod nohama. S tím jim mimo jiné budou pomáhat také charismatičtí herci. Třeba Josef Slezáček nebo Kryštof Bartoš.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist