Svatba miliardáře Richarda Chlada je na spadnutí. Proběhnou dokonce dvě svatby

Richard Chlad a Anna Marie Kánská - Foto: Depositphotos
Richard Chlad a Anna Marie Kánská – Foto: Instagram

Již druhá svatba čeká na milionáře Richarda Chlada. Ten si má za pár měsíců vzít svou dlouholetou přítelkyni Annu Marii Kánskou. Přípravy jsou v plném proudu. Pár si svůj velký den hodlá užít hned nadvakrát. V klidu a pohodě na Maledivách a ve velké parádě také v České republice.

Věkový rozdíl pro pár není překážkou

Více než třicet let od sebe dělí zamilovaný pár. Ani věk ale není překážkou. A tak se již 17. listopadu rozezní svatební zvony. Pouze se svědky a na kouzelných Maledivách. Svatba v zahraničí není žádným překvapením. Pár během rok pobývá také na španělském ostrově Tenerife. I přesto, že se veselky nebude účastnit širší okruh lidí, ženich s nevěstou neponechávají nic náhodě. Svatba se sice odehraje až za několik týdnů, pár již ale má, kromě výběru těch správných šatů pro nevěstu, vše připraveno.

Přípravy v plném proudu i náročný výběr svatebních šatů

Anna Marie Kánská - Foto: Depositphotos
Anna Marie Kánská – Foto: Facebook

Anna Marie Kánská, kterou lidé mohou znát nejenom jako partnerku Chlada, ale také jako dceru herečky Veroniky Kánské, alias Blaženy z trilogie Slunce, seno…, obleče šaty za horentní sumu. I samotný milionář byl z částky naprosto ohromen. Své nastávající chce ale splnit každý sen. A tak v tento den vynese šaty od předních návrhářů. Nutno ovšem dodat, že výběr nebyl ničím jednoduchým. Hned několikrát Anna Marie od svého výběru upustila, aby vybrala návrh jiného známého návrháře. V tento velký den prostě nechce nic ponechat náhodě.

Na Maledivy si jedou pouze užít, zákonný sňatek proběhne v Česku

Pro Chlada se jedná již o druhou svatbu. Jak ale sám říká, necítí se nijak pod tlakem. Své rozhodnutí udělal ještě před zásnubami. Je přesvědčen, že si vybral správně. Nebude se ale jednat o příliš tradiční svatbu. Proběhne totiž hned dvakrát. Na Maledivách si nevěsta s ženichem užijí především tamější atmosféru. Oficiálně ale ke sňatku dojde až v České republice. A to poté, co pár oddá starosta Žiželic a zároveň tatínek Anny Marie. Sňatek tak bude schválen i jedním z nejdůležitějších mužů nevěsty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist