Seriál Ulice hlásí novou posilu. Lucie Vondráčková doplní tamní nekonečný tým účinkujících

Lucie Vondráčková - Foto: Instagram
Lucie Vondráčková – Foto: Instagram

Bývalou manželku českého hokejisty Tomáše Plekance zná pravděpodobně každý. Lucie Vondráčková je nejen česká zpěvačka, ale také herečka. Znát ji můžete například z české pohádky z roku 1998 Šmankote, babičko, čaruj! Objevila se také v řadě českých komedií pod taktovkou Zdeňka Trošky. Řeč je samozřejmě o trilogii Babovřesky. Nyní Lucie Vondráčková míří do seriálu Ulice, který je vysílaný od roku 2005 na TV Nova. Lucii Vondráčkové v současné době dělá mužský doprovod MMA bijec Zdeněk Polívka.

Lucie Vondráčková a její role

Lucie Vondráčková bude v seriálu Ulice působit jako osobitá posila učitelského sboru Soňa Červená a to celých dlouhých pět let, neboť podle dostupných informací podepsala smlouvu právě na pět let. Do zajetých kolejí přinese Soňa svěží vítr a pořádně zčeří vody. Lucka se nechala slyšet, že je to role přesně pro ni, protože být učitelkou byl podle všeho vždy její sen. Vidět ji v seriálu můžete již od pondělí 14. srpna na TV Nova.

Lucie Vondráčková je krásná žena - Foto: Instagram
Lucie Vondráčková je krásná žena – Foto: Instagram

Lucie Vondráčková a její pohádkový plat

Vzhledem k tomu, že o Lucku měla zájem i konkureční televize Prima, musela se TV Nova hodně plácnout přes kapsu. Její honorář je odhadován na 20 tisíc korun za jeden natáčecí den. Odhaduje se, že natáčecích dnů by měla mít až 15 za jeden měsíc. Takže pokud si to sečteme, její měsíční výplata by měla činit zrhruba 300 tisíc korun. A nepotřebujeme k tomu ani vysokou matematiku, abychom si spočítali, že za pět let si Lucka díky působení v seriálu Ulice přijde na 15 milionů korun.

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka - Foto: Instagram
Lucie Vondráčková a její ochránce Zdeněk Polívka – Foto: Instagram

Ohlasy diváků

Věrní fanoušci a pravidelní sledovatelé seriálu Ulice ale z nové posily příliš nadšení nejsou. Někteří diváci ji dokonce kritizují za to, že není dobrá zpěvačka, ale ani herečka a že právě kvůli Lucii se sledováním oblíbeného seriálu končí. Jiní jsou věrnými fanoušky jejích písniček, ale údajně jako herečka není dobrá a do seriálu se prostě nehodí.

Jak celá záležitost dopadne a zda si Soňa získá srdce fanoušků seriálu Ulice, to vše ukáže čas.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist