Šárka Vaňková a Petr Vondráček: Nový vztah českého showbyznysu

Šárka Vaňková - Foto: Depositphotos
Šárka Vaňková – Foto: Instagram

Konec velkým spekulacím. Nový hvězdný pár šel konečně s pravdou ven: ,,Ano, trávíme spolu hodně i volného času“- uvedli Šárka Vaňková (35) a Petr Vondráček (47) v exkluzivním rozhovoru. Co dále prozradili o svém vztahu?

Láska vzešlá z dlouholetého přátelství

Již nějakou dobu se ve veřejném prostoru šuškalo o intimním vztahu mezi zpěvačkou Šárkou Vaňkovou a hercem Petrem Vondráčkem. Pravidelné setkávání nejen na půdě divadla, ale i na společenských akcí se stal už natolik okatým, že se pár rozhodl po dlouhém mlžení přiznat vztah.

Pár pojí dlouholeté přátelství, které až v nedávné době přerostlo v lásku. Pomyslná jiskra, prý přeskočila během zkoušení divadelní hry Premiér, kde hraje Petr premiéra a Šárka jeho milenku. ,,Dali jsme si to jako domácí úkol, takže proto to na jevišti působí bezvadně“ – s úsměvem dodal Petr Vondráček.

Dárek k narozeninám

Jiskření zažíval pár nejen na jevišti. Oficiálně se prý stali párem na oslavě Petrových narozenin, na které byla Šárka čestným hostem.

Ač to na první pohled nevypadá, protože pár působí navenek jako velmi sehraná dvojice, jejich vztah je poměrně čerství – zhruba čtvrt roku. Avšak i za tak krátkou dobu se již stihla Šárka seznámit s dcerou Aničkou (13), kterou má herec z předešlého vztahu.

Soukromé záležitosti nepatřící na veřejnost

Hvězda SuperStar Šárka Vaňková má za sebou již dva vážné vztahy se známými muži: zpěvákem Danielem Hůlkou a režisérem Filipem Renčem. Mediálně velmi propírané rozchody, které Šárka nesla s těžkým srdcem. Toto je možná důvod proč pár nepospíchal s veřejným přiznáním vztahu.

Herec a zpěvačka jsou stejného názoru, který nesouhlasí s medializací soukromých záležitostí. ,,Jsou zkrátka soukromé věci, které v žádném případě nepatří do veřejného prostoru“ – dodal herec. Oba by mohli vyprávět o nepříjemnostech spojených s nesmyslnými články bulvárních plátků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist