Roman Šebrle je lamač desetibojařských rekordů i srdcí půvabných žen a dívek

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Roman Šebrle je známým sportovcem a v současnosti také oblíbenou televizní tváří. Pozornost médií však někdejšímu sportovci úplně neprospívá a na svém kontě má i skandály.

Sportovní rekordy v „královně sportu“

Roman Šebrle se narodil 26. listopadu 1974 na českomoravském pomezí ve východočeském městě Lanškroun. Sportovní kariéru, která mu přinesla největší slávu, začal jako fotbalista, tomuto sportu se věnoval až do svých devatenácti let.

Na atletiku se zaměřil v roce 1990 v nedalekém Týništi nad Orlicí a posléze také v Pardubicích, kde zároveň studoval na zdejším Gymnáziu Františka Martina Pelcla.

Sportovní kariéru Romana Šebrleho lemují četné úspěchy. Na svém kontě má mimo jiné zlatou medaili z olympiády, mistrovství světa i Evropy. Stejně tak je držitelem několika rekordů. Bezesporu nejvýraznějším úspěchem se v jeho desetibojařské dráze stalo překonání hranice 9000 bodů z roku 2002.

Nevydařené moderátorské ambice a skandál s asistentkou

Po skončení atletické kariéry se nejprve věnoval golfu. Od roku 2014 působí na TV Prima, kde se stal součástí týmu zprávařů. V červnu téhož roku usedl za moderátorský pultík společně s bývalou Miss Gabrielou Kratochvílovou. Tím se někdejší olympionik zároveň stal tváří televizní stanice. Dříve moderátorský pultík sdílel s půvabnou Evou Hecko Perkausovou, nyní se Soňou Porupkovou.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Roman Šebrle však za svůj moderátorský výkon sklízel od samého počátku spíše kritiku. Projev bývalého vícebojaře měl k dokonalosti jednoznačně daleko. Ten navíc náročný start nové kariéry nikterak nepopíral, neboť svou pozici získal bez jakýchkoli předchozích zkušeností.

Pozornost, dlužno dodat, že opět spíše v negativním slova smyslu, na sebe však Roman Šebrle nestrhává v posledních letech jen výkony před televizní kamerou, ale i soukromým životem.

V létě roku 2018 byl na večírku své domovské Primy nachytán v příliš důvěrné chvilce s asistentkou obchodního oddělení Denisou. Dvojice se k sobě měla rozhodně mnohem více než by se slušelo na kolegy a nad ránem spolu akci podle očitých svědků opustili v taxi.

Rozpad manželství se dvěma dětmi

Později samotný moderátor připustil, že na akci notně „přebral“ a úsudek mu zatemnilo víno v množství větším než malém. Dušoval se tak, že nebude pít. Doma ale rozhodně bylo i tak co vysvětlovat.

Tehdy ženatý moderátor se veřejně omlouval a s manželkou se jim nakonec podařilo skandál ustát. Média však později spekulovala, zda tento „úlet“ nebyl přece jen tím, co začalo nabourával dosud stabilní vztah, ze kterého vzešly dvě společné děti. Syn Štěpán a dcera Kateřina kráčejí ve sportovních šlépějích svého otce, oba hrají fotbal.

Spekulovalo se o tom, že sličná asistentka nebyla rozhodně jedinou ženou, s níž měl mít Roman, diplomaticky řečeno, nadstandardní vztahy. V přítomnosti neznámých slečen, které jednoznačně nebyly jeho zákonnou chotí, byl Šebrle přistižen fotografy opakovaně.

Že manželství tak má trhliny bylo očividné, byť do bulvárních rubrik pronikly neověřené informace o tom, že pro nejbližší páru to zase takové překvapení nebylo. Roman si se svou ženou Evou údajně postupně přestal rozumět.

Roman Šerble s bývalou manželkou Evou - Foto: Depositphotos
Roman Šerble s bývalou manželkou Evou – Foto: Instagram

O rozvodu manželství se tak šuškalo už na konci roku 2021, kdy všímaví redaktoři společenských rubrik začali poukazovat na to, že pár se společně už několik měsíců neobjevuje na veřejnosti. Mimo jiné spolu v létě nepřišli na karlovarský filmový festival.

Ženy Romana Šebrleho

Rozpad 21 let trvajícího vztahu s manželkou však nakonec samotný Šebrle prozradil až na podzim 2022. V současnosti je opět zadaný. Poslední veřejně známou přítelkyní byla blondýnka Lenka, která se živí jako cukrářka. To, že sympatická dáma už po jeho boku není, moderátor „propálil“ v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Zároveň však přiznal nový vztah, který je ale dosud poměrně čerstvý. Ostatně společenské rubriky citovaly hojně jeho vyjádření, kdy Roman Šebrle připustil, že po jeho boku je vždy nová partnerka. Zdá se tedy, že bývalý sportovec v tomto směru nijak neotálí.

Ostatně že si přízeň žen užívá, to dokázal už v roce 2018, když svým fanynkám popřál k Valentýnu skutečně neortodoxním způsobem: Na dovolené se vyfotografoval nahý a snímek zveřejnil na Instagramu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist