Problémy ve vztahu Meghan Markle a prince Harryho. Ustojí odloučení od královské rodiny?

Meghan Markle a princ Harry - Foto: Instagram
Meghan Markle a princ Harry – Foto: Instagram

O krizi ve vztahu prince Harryho a jeho manželky Meghan se v kuloárech špitá už nějaký čas. Nejnovější snímky vévodkyně vyvolaly další spekulace.

Co se děje s vévodkyní?

Manželka prince Harryho a někdejší herečka Meghan byla spatřena v ulicích svého rodného města, kalifornského Montecita. A to sama, princ Harry je momentálně na cestě po Asii. Tu absolvuje se svým dobrým přítelem Nachem Figuerasem.

Meghan Markle - Foto: Instagram
Meghan Markle – Foto: Instagram

Otazníky vyvolalo jednak její oblečení. Vévodkyně ze Sussexu na sobě navzdory teplému kalifornskému počasí měla vlněný kabát s dlouhým rukávem. Média se pozastavila nad tím, že tou dobou v Kalifornii panovaly letní teploty kolem 22 °C.

Novináři spekulují nad tím, že chtěla takto zvoleným oblečením ukrýt antistresovou náplast, kterou měla na zápěstí levé ruky a která pozornosti paparazzi stejně neunikla. Náplast prodávaná značkou NuCalm má podle dostupných zdrojů do těla uvolňovat uklidňující látky.

Meghan Markle - Foto: Instagram
Meghan Markle – Foto: Instagram

Podle citací z webu výrobce, které se okamžitě objevily ve společenských rubrikách, má tento prostředek zabraňovat úzkostem pozitivním působením na parasympatický nervový systém, který v těle řídí imunitní funkce, trávení, a také budování a opravy tkání.

Je vztah Harryho a Meghan v krizi?

To výrazně nahrává spekulacím o nedobrém psychickém rozpoložení vévodkyně i o krizi, kterou má údajně procházet její manželství s princem Harrym.

Meghan Markle a princ Harry - Foto: Instagram
Meghan Markle a princ Harry – Foto: Instagram

Dvojici se po oficiálním odchodu z královského dvora příliš nedaří. Potýkat se musela mimo jiné s výpovědí atraktivní smlouvy se společností Spotify. Podcast Archetypes měl mít původně 20 epizod za celkem 20 milionů dolarů, natočilo se nakonec ale pouze 12 dílů. Sešlo nakonec i z plánů na spolupráci se společností Netflix.

Právě ukončení smlouvy se Spotify mělo být údajně i jeden z hlavních důvodů, proč se manželství známé dvojice ocitlo v krizi. Spekulacím, že v ostře sledovaném vztahu nebude vše idylické, nahrává i to, že se Harry a Meghan neukazují na veřejnosti, šetří projevy vzájemné náklonnosti a údajně neslavili ani páté výročí. Samotní aktéři se však ke spekulacím nevyjadřují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist