Pohádková svatba Aleny Šeredové a dědice automobilky Fiat Alessandra Nasiho

Alena Šeredová a Alessandro Nasi - Foto: Instagram
Alena Šeredová a Alessandro Nasi – Foto: Instagram

Své ANO si řekla topmodelka Alena Šeredová (44) a italský miliardář Alessandro Nasi (49) minulou sobotu 17. června 2023. Pohádková svatba, které se zúčastnilo přes sto svatebčanů z různých koutů světa.

Začátek velké lásky

Láska na první pohled… I tak by se dalo popsat jejich seznámení. Došlo k němu krátce po rozpadu manželství modelky a italského brankáře Gianluigiho Buffonna, se kterým společně vychovávali dva syny: Louise Thomase (16) a Davida Lee (14).

Seznámení s Nasim proběhlo v Dolomitech, kam byla Alena Šeredová se syny pozvána na víkend. Shodou okolností se tam objevil i Nasi, jakožto rodinný příbuzný hostitelů. ,,Láska na první pohled“ tak popsal Nasi seznámení s českou topmodelkou.

V současné době spolu vychovávají již tří letou dceru Vivienne.

Speciální místo pro svatbu

Místo pro konání svatby bylo do poslední chvíle pro Alenu a jejího nastávajícího velkým překvapením. Jak zmínila v rozhovoru těsně před svatbou, jednalo se o místo, na kterém nebyl doposud ani jeden z novomanželů. Svatba proběhla v italském městě Noto na Sicílii, které vybrala svatební koordinátorka.

O celou svatební přípravu se postarala Alessandra Brill, kamarádka nevěsty a zároveň svatební koordinátorka.

Přehlídka dokonalých outfitů

Z notské radnice vyšli novomanželé chvíli po poledni. Ruku v ruce kráčeli sladěni do nejmenších detailů.

Ženich zvolil oblek v barvě námořnické modři. Nevěsta opět nezklamala – krajkové šaty s hlubokým dekoltem odhalující její skvostné vnady. Krajkové šaty na tělo s rafinovaným šněrováním na zádech a nabíranými krajkovými rukávy. Dokonalost svatební róby podtrhla Alena Šeredová vysokým rozparkem odhalujícím stále dokonalé nohy.

Svatební róbu poté ještě nevěsta doplnila lodičkami na vysokém podpatku a hranatým psaníčkem s nápisem ,,Wifey“ (ženuška), které mělo spíše nadsázkový charakter.

Po čas svatebního veselí vystřídala topmodelka celkem troje šaty a tři účesy, ve kterých byla nepřehlédnutelná a okouzlující.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist