Smrt Tomáše Pustiny

Zajímavosti o Smrt Tomáše Pustiny, které vás aktuálně informují o populárním tématu Smrt Tomáše Pustiny. Vybírejte na internetu z životních střípků o Smrt Tomáše Pustiny od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Smrt Tomáše Pustiny?

Vše, co chcete vědět o Smrt Tomáše Pustiny, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Smrt Tomáše Pustiny. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Smrt Tomáše Pustiny. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Tomáš Pustina smrt

Tomáš Pustina smrt
4 (275)

12.04.2016 - V mladém věku 38 let zemřel nejvyšší Čech Tomáš Pustina, který měřil 224 centimetrů a vážil 170 kilogramů. V jeho tak svízelném životě mu byla ...

Největší Čech: Bez operace zemře!

Největší Čech: Bez operace zemře!
4 (121)

PRAHA – Život Tomáše Pustiny (30) z Rozkoše u Humpolce, největšího Čecha, visí na vlásku. Kvůli špatně vyoperovanému nádoru na ... Bez ní mu totiž hrozí smrt

To je český obr! 224 cm!

To je český obr! 224 cm!
4 (94)

9. 6. 2006 ... Tomáš Pustina je doslova obr! Tento vysokánský Čech měří 224 cm, váží 170 kilo a jeho levá bota měří 37 centimetrů!

Více toho o Smrt Tomáše Pustiny nemáme

Pro další informace o Smrt Tomáše Pustiny zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Smrt Tomáše Pustiny.

TOPlist