Petra Kvitová Wimbledon

Zajímavosti o Petra Kvitová Wimbledon, které vás aktuálně informují o populárním tématu Petra Kvitová Wimbledon. Vybírejte na internetu z životních střípků o Petra Kvitová Wimbledon od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Petr Kvitová vyhrála Wimbledon!

Petr Kvitová vyhrála Wimbledon!
4 (141)

Česká tenistka Petra Kvitová vyhrála po třinácti letech pro Českou republiku Wimbledonský titul! Ve finále porazila Rusku Mariu Šarapovovou 6:3 a 6:4.

Kdo nebo co je Petra Kvitová Wimbledon?

Vše, co chcete vědět o Petra Kvitová Wimbledon, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Petra Kvitová Wimbledon. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Petra Kvitová Wimbledon. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Petra Kvitová: Staronová láska!

Petra Kvitová: Staronová láska!
3 (131)

A bude to ostrý test na slavný Wimbledon, který už dvakrát vyhrála! „Strašně se těším, zbožňuju to tam úplně nejvíc. A vím, že budu líp připravená než v Paříži, ...

Tornádo Kvitová: Nová láska!

Tornádo Kvitová: Nová láska!
3 (237)

Sedm výher v řadě! Petra Kvitová (28) si zamilovala nové místo. Je to v Anglii, na trávě... ale nikoli ve Wimbledonu! Zbožňuje to na turnaji v Birminghamu.

Více toho o Petra Kvitová Wimbledon nemáme

Pro další informace o Petra Kvitová Wimbledon zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Petra Kvitová Wimbledon.

TOPlist