Památník Lidice

Zajímavosti o Památník Lidice, které vás aktuálně informují o populárním tématu Památník Lidice. Vybírejte na internetu z životních střípků o Památník Lidice od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Památník Lidice?

Vše, co chcete vědět o Památník Lidice, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Památník Lidice. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Památník Lidice. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Bez názvu

Bez názvu
3 (444)

„Volně pobíhající psi pomočí i pomník u společného hrobu lidických mužů,“ upozorňuje Antonín Nešpor, předseda Občanského spolku Lidice.

Zemřel kluk z Lidic!

Zemřel kluk z Lidic!
4 (109)

20. 2. 2017 ... Zemřel jeden z dětských pamětníků vyhlazení Lidic Václav Hanf (†82). ... prožil v různých výchovných zařízeních,“ informuje Památník Lidice.

Lidé si připomněli oběti nacistů

Lidé si připomněli oběti nacistů
4 (450)

Lidický památník • Archív Památníku Lidice . Tweet. 13. června 2022 • 05:00. Osmdesát let od lidické tragédie, kdy nacisté vypálili celou obec a zavraždili ...

Bez názvu

Bez názvu
4 (268)

Dnes je místo bývalé kamenické osady národní kulturní památkou. Správcem pietního území je Památník Lidice. ]]>

Více toho o Památník Lidice nemáme

Pro další informace o Památník Lidice zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Památník Lidice.

TOPlist