Kostelu Noc

Zajímavosti o Kostelu Noc, které vás aktuálně informují o populárním tématu Kostelu Noc. Vybírejte na internetu z životních střípků o Kostelu Noc od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Kostelu Noc?

Vše, co chcete vědět o Kostelu Noc, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Kostelu Noc. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Kostelu Noc. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Tajemná noc kostelů! Je už dneska!

Tajemná noc kostelů! Je už dneska!
4 (469)

1. 6. 2012 ... Martina pro malé i velké návštěvníky. *Kostel Bolestné Panny Marie (Pardubice). Program: Beseda na téma dějiny kostela a řeckokatolické církve a ...

Hvězdárna v kostelní věži

Hvězdárna v kostelní věži
3 (321)

5. 7. 2018 ... Hvězdárna v kostelní věži. Hrabovský kostel je unikátní hvězdárnou v kopuli • Foto: Rys ... Nestihnete letošní Noc kostelů?

Hvězdárna v kostelní věži

Hvězdárna v kostelní věži
3 (349)

Hrabovský kostel je unikátní hvězdárnou v kopuli • Foto: Rys ... Nestihnete letošní Noc kostelů? Nevadí, některé svatostánky jsou přístupné celoročně!

Více toho o Kostelu Noc nemáme

Pro další informace o Kostelu Noc zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Kostelu Noc.

TOPlist