Konopiště Zámek

Zajímavosti o Konopiště Zámek, které vás aktuálně informují o populárním tématu Konopiště Zámek. Vybírejte na internetu z životních střípků o Konopiště Zámek od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Zámek Konopiště

Zámek Konopiště
3 (286)

Trocha historie nikoho nezabije. Středočeský zámek Konopiště, to je místo, kde byl doma arcivévoda František Ferdinand d'Este.

Kdo nebo co je Konopiště Zámek?

Vše, co chcete vědět o Konopiště Zámek, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Konopiště Zámek. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Konopiště Zámek. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Chtějí nám vzít Konopiště!

Chtějí nám vzít Konopiště!
4 (404)

6. 12. 2006 ... Pravnučka Františka Ferdinanda d´Este, zavražděného roku 1914 v Sarajevu, se rozhodla požádat o navrácení státního zámku Konopiště u ...

Dálnice D3 povede přes Konopiště?

Dálnice D3 povede přes Konopiště?
5 (126)

29. 7. 2008 ... Přestože památkovému ústavu, který zámek spravuje, patří z celého parku je 12 hektarů, podle Krejčové by měl záměr s možnou výstavbou dálnice ...

Více toho o Konopiště Zámek nemáme

Pro další informace o Konopiště Zámek zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Konopiště Zámek.

TOPlist