Hlasatel Miloš Frýba

Zajímavosti o Hlasatel Miloš Frýba, které vás aktuálně informují o populárním tématu Hlasatel Miloš Frýba. Vybírejte na internetu z životních střípků o Hlasatel Miloš Frýba od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Hlasatel Miloš Frýba?

Vše, co chcete vědět o Hlasatel Miloš Frýba, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Hlasatel Miloš Frýba. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Hlasatel Miloš Frýba. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Hlasatel Frýba mizí z obrazovky

Hlasatel Frýba mizí z obrazovky
4 (314)

30. 9. 2008 ... VIDEO: Lidé velmi smutní, protože jejich miláček, Miloš Frýba (63) odchází z televizních obrazovek! Ve vysílání se udržel celých čtyřicet ...

Miloš Frýba: Co si bere do hrobu?

Miloš Frýba: Co si bere do hrobu?
3 (203)

5. 1. 2011 ... TV hlasatel Miloš Frýba (†65), jehož pohřeb proběhne v pátek v 11 hodin na pražských Olšanských hřbitovech, si s sebou na věčnost odnesl i ...

Miloš Frýba

Miloš Frýba
3 (461)

Miloš Frýba (18. března 1945 Libáň – 30. prosince 2010) byl v 70. a 80. letech 20. století legendárním hlasatelem Československé televize.

Více toho o Hlasatel Miloš Frýba nemáme

Pro další informace o Hlasatel Miloš Frýba zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Hlasatel Miloš Frýba.

TOPlist