Brad Harris

Zajímavosti o Brad Harris, které vás aktuálně informují o populárním tématu Brad Harris. Vybírejte na internetu z životních střípků o Brad Harris od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Brad Harris?

Vše, co chcete vědět o Brad Harris, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Brad Harris. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Brad Harris. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Olga Schoberová: Chlapi o ní snili

Olga Schoberová: Chlapi o ní snili
4 (397)

Cestu za moře božské krásce otevřel v roce 1964 první manžel, americký herec a kulturista Brad Harris. Seznámili se spolu při natáčení koprodukčního filmu ...

Herkules - Hercules (1983)

Herkules - Hercules (1983)
4 (148)

Brad Harris. Sybil Danning. Mirella D'Angelo. Gianni Garko. Bobby Rhodes. Zobrazit více (4). Obsazení. Lou Ferrigno. Eva Robin's. Giovanni Cianfriglia.

Bez názvu

Bez názvu
5 (223)

Harris najednou zavolal, že se chystá do Prahy a že se chce se mnou sejít ... Brad hrál ve filmech převážně kovboje, byl fyzicky zdatný,“ vzpomíná režisér.

Více toho o Brad Harris nemáme

Pro další informace o Brad Harris zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Brad Harris.

TOPlist