Štítná Žláza Po Operaci

Zajímavosti o Štítná Žláza Po Operaci, které vás aktuálně informují o populárním tématu Štítná Žláza Po Operaci. Vybírejte na internetu z životních střípků o Štítná Žláza Po Operaci od uživateli ověřených webových stránek zaměřených na životy slavných lidí.

Kdo nebo co je Štítná Žláza Po Operaci?

Vše, co chcete vědět o Štítná Žláza Po Operaci, se dozvíte z našeho webu Pipilota.cz, který vám přináší ty nejzajímavější a nejkontroverznější informace o Štítná Žláza Po Operaci. Sbíráme životní příběhy českých i zahraničních celebrit, takže se mrkněte na téma Štítná Žláza Po Operaci. Pipilota.cz je vaše kukátko do světa slavných!

Světlana Zárubová ukázala jizvu

Světlana Zárubová ukázala jizvu
3 (339)

Půvabná moderátorka podstoupila nedávno operaci štítné žlázy a jizvu na krku ... Šla do nemocnice, a tak se přišlo na to, že je nemocná se štítnou žlázou,“ ...

Alois Švehlík jde pod nůž!

Alois Švehlík jde pod nůž!
5 (241)

27. 4. 2006 ... Nyní bojuje s problémem zvaným štítná žláza. A už za pár dnů jej čeká závažná operace. „Ano, pan Švehlík nastoupí na operaci štítné žlázy.

Více toho o Štítná Žláza Po Operaci nemáme

Pro další informace o Štítná Žláza Po Operaci zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Štítná Žláza Po Operaci.

TOPlist