Ornella Koktová, úspěšná influencerka a podnikatelka si jde svojí vlastní cestou

Ornella Koktová - Foto: Instagram
Ornella Koktová – Foto: Instagram

Ornella Koktová (30) – česká influencerka, úspěšná podnikatelka a bývalá modelka. Známou se stala především díky rozvratu manželství tehdy slavného páru českého showbyznysu.

První snahy o úspěch

Ornella Koktová, rozená Štiková, se narodila se 17. února 1993 v Praze. Jako malá vyrůstala se svými rodiči v zahraničí – v Rusku a USA. Po návratu do České republiky účinkovala v dětském pořadu Kouzelná školka. Poté započala svou kariéru modelky, kde však velké úspěchy nesklízela. Mezitím navštěvovala konzervatoř, obor step a balet. Vyzkoušela si také na čas práci jako reportérka v redakci eXtra.cz.

Ornella Koktová - Foto: Instagram
Ornella Koktová – Foto: Instagram

Na televizních obrazovkách se pravidelně objevovala v průběhu roku 2018 v reality show Štiky, která běžela na TV Prima. Bizarní show představovala rodinu Štikových. Své diváky provázeli všedním životem, rodinným štěstím i osobními spory. Zde vystupovala po boku svých rodičů a sestry Charlotty.

Rozvrácené manželství

Ornella je známá spíše díky bulvárním titulkům, kterých nebylo málo. Do hledáčku bulváru se dostala díky velké kauze, kdy přebrala manžela moderátorce Gábině Partyšové. Jejich utajovaný románek s podnikatelem Josefem Koktou (66) praskl v roce 2011 a velký skandál, díky kterému se Ornella zviditelnila v médiích, byl na světě.

Ornella Koktová a Josef Kokta - Foto: Instagram
Ornella Koktová a Josef Kokta – Foto: Instagram

Velká láska

Vztahu Ornelly a Josefa nikdo zpočátku nevěřil. Ornella byla prohlášena za zlatokopku a Josef čelil nařknutí z pobláznění. O to větší šok pro všechny přišel, když se jim v roce 2013 narodil první syn Quentin.

Láska však kvetla i nadále, proto se začátkem roku 2015 z Ornelly stala paní Koktová. Svatba byla utajena, avšak i ta způsobila mediální poprask. Navíc v té době Ornella plnila bulvární plátky i díky svému nepříliš dobrému vztahu s matkou Monikou.

Druhý syn Sven se narodil v roce 2020. Svou nadále trvající lásku a rodinnou idylku ještě potvrdili narozením třetího dítěte – vytoužené dcery Lilianne (2021). Zda se jedná o posledního člena rodiny můžeme jen spekulovat, nicméně se k tomu Ornella vyjádřila v jednom z rozhovorů takto: ,,Tři děti jsou pro mě strop všech stropů. Nechci být paní Goebbelsová. Radši se necháme podvázat oba, víc dětí už fakt ne“.

Ornella Koktová a Josef Kokta - Foto: Instagram
Ornella Koktová a Josef Kokta – Foto: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist