Ondřej Brzobohatý a jeho osudové partnerky Taťána Kuchařová a Daniela Písařovicová

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová - Foto: Depositphotos
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová – Foto: Instagram

Ondřej Brzobohatý (40 let) je český hudební skladatel, zpěvák, textař, pianista, producent, dabér a v neposlední řadě také herec. Proslul nejen svým hudební talentem, ale také nepovedenými manželstvími s krásnými ženami. A to především s Miss World Taťánou Kuchařovou, se kterou se rozvedl v roce 2021. Důvodem byla nejspíš jeho nevěra.

Ondřej Brzobohatý a jeho rodinné zázemí a studium

Ondřej Gregor Brzobohatý se narodil 2. února 1983 v Praze do herecké rodiny. Jeho otcem byl český herec Radoslav Brzobohatý a jeho matkou je slovenská herečka Hana Gregorová. Má dvě starší poloviční sestry, Rolu a Radanu. Ondřej se už od mládí učil hře na housle a klavír. Poté absolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježka v oboru klavír a dirigování. Bral soukromé hodiny filmové hudby a orchestraci u známého skladatele Milana Kymličky. Je dvakrát rozvedený a bezdětný. Jeho první manželkou byla produkční Johana Indráková (2008-2013), podruhé se oženil s modelkou a Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou (2016-2021). V současné době žije ve vztahu s moderátorkou a redaktorkou Danielou Písařovicovou. 

Ondřej Brzobohatý a jeho profesní život

Svou hudební kariéru začínal ve skupině Bůhví, se kterou vydal čtyři alba. Poté spolupracoval s předními českými a slovenskými zpěváky, jako je Karel Gott, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Dara Rolins a další. Podílel se na tvorbě alba Richarda Mülerra s názvem 55. Je spoluautorem muzikálu Cyrano uvedeného v divadle Radka Brzobohatého. Pro hudební divadlo Karlín zkomponoval v roce 2018 muzikál Legenda jménem Holmes s Vojtěchem Dykem v hlavní roli. Vytvořit hudbu například k filmům Anděl Páně 2, Osmy, Strach v hlavní roli, seriálům Labyrint a Gympl a k řadě pořadů a reklam. Vydal dvě sólová alba – Identity a Universum. Mezi televizními diváky jej nejvíce proslavila role právníka Marka Stránského v seriálu Ulice a učitele Adama Kábrta v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Moderoval několik pořadů, jako například první řadu Česko hledá Superstar nebo Českého slavíka.  

Manželství s produkční Johanou Indrákovou

Od roku 2005 byl ve vztahu s o 5 let starší produkční TV Nova, Johanou Indrákovou. Ondřejovi rodiče však byli od začátku proti. Hlavním důvodem byla skutečnost, že nemohli vystát Johanin přechozí lesbický vztah. Kvůli tomu se dokonce v roce 2008 odmítli zúčastnit jejich svatby a Johanu nikdy nepřijali do rodiny. Manželský pár se několik let bezúspěšně pokoušel o dítě. Vztah skončil v roce 2013. Johana posléze začala používat jméno Arletová, aby nebyla spojována se svou minulostí. V současnosti žije s partnerkou na Srí Lance, kde provozují turistický resort Simple Peace v Tangalle.

Manželství s miss Taťánou Kuchařovou

Poté měl Ondřej několik krátkodobých románků. V roce 2015 potkal další osudovou partnerku, kterou byla Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Ondra s Táňou vypadali jako dokonalý pár stvořený pro sebe. Novou partnerku dokonce s nadšením přijala také Ondrova maminka. Svatba se uskutečnila v roce 2016 a Taťána při ní přejala obě manželovy jména. Prožili spolu šest harmonických let. Při pátém výročí svatby dokonce obnovili svůj slib a plánovali také miminko. Ke překvapení všech se však v roce 2021 rozešli. V krachu manželství mohla mít prsty Ondřejova milenka, tanečnice a kolegyně z Karlínského divadla, Zuzana Pilná. Ačkoliv Ondřej tvrdil, že žili již několik let odděleně, Taťána působila zjistěním jeho nevěry velmi zaskočena.

Současný vztah s Danielou Písařovicovou

Vztah se Zuzanou Pilnou neměl dlouhého trvání. Po čase se Ondřej Brzobohatý začal objevovat po boku moderátorky a bývalé modelky Daniely Písařovicové. Spolu se poznali už v roce 2013 ve StarDance, ale vztah navázali až v roce 2022. Pár vypadá šťastně a spokojeně. Nezbývá nic jiného, než Ondřejovi popřát, aby Daniela Písařovicová byla jeho poslední a životní láskou, se kterou se mu konečně podaří založit vytouženou rodinu.

Zdroje:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist