Martin Chodúr a Tomáš Savka mají starší ženy a jsou v pohodě. Jak to dokázali?

Martin Chodúr a Ivona Selníková - Foto: Instagram
Martin Chodúr a Ivona Selníková – Foto: Instagram

Je to samozřejmě náhoda, ale dva pěvci, Martin Chodúr a Tomáš Savka, ze soutěže SuperStar (pamatujete ještě?) se ukryli do chomoutu, který po společných cestách vodí jejich starší ženy. Nedalo nám to, a tak jsme shrnuli, co o jejich manželkách víme a zároveň si trochu zaspekulovali, jak taková náhoda vzniká.

Když spolu začali randit, jemu bylo čerstvých dvacet a jí 37 let. Nikdo nevěřil, že jim vztah vydrží. Proč by taky? Babyface z pofidérní televizní soutěže a životem ostřílená podnikatelka. Nicméně partnerka Martina Chodúra (podnikatelka Ivona Selníková) se však kvůli Martinovi dokonce rozvedla, dnes spolu vychovávají společného syna a jsou šťastní.

Martin Chodúr a Ivona Selníková u Štrbského plesa - Foto: Instagram
Martin Chodúr a Ivona Selníková u Štrbského plesa – Foto: Instagram

Začátky vztahu

V roce 2009 zvítězil Martin Chodúr v první řadě československé SuperStar a nedlouho poté se seznámil s Ivonou. Byla to láska na první pohled. Někdy to tak bývá. Martin Chodúr v sobě měl prece jenom něco z vyzrálé elegance Franka Sinatry, která skvěle pasuje na ženu, co ví. Aby spolu však pár mohl žít, musela se Ivona Sedílková nejprve rozvést. Martin jako jinoch žádné závazky neměl, pro něho bylo vše snazší.

Pár se však z počátku musel potýkat s nepochopením okolí a čelit posměškům z řad Chodúrových fanoušků. Málokdo zkrátka věřil, že vztah vydrží. Martinovi rodiče se k ničemu raději nevyjadřovali. Nakonec Martin s Ivonou všechny překvapili. Vztah jim vydržel.

Společný život a syn Martínek

Rodinka v Andalusii - Foto: Instagram
Rodinka v Andalusii – Foto: Instagram

Bohužel ani po letech Martin s Ivanou nemají klid. V internetových diskuzích lidé stále upozorňují na jejich věkový rozdíl, „pletou“ si Ivonu s Martinovou matkou nebo upozorňují na její povislá víčka. Lidi jsou různí, jedno je však jisté, dřímá v nich hromada závisti a frustrace. Navrhujeme proto pod každý komentář na sociálních sítích umístit aktuální fotku komentující(ho). Myslíme si, že by jich spousta zmizela. Martin Chodúr se však rozhodně neváhá za svou milovanou partnerku postavit.

A co svatba? Ivona Sedílková byla vdaná pouze jednou, za Martina Chodúra se nikdy neprovdala. Ten je pouze jejím životním partnerem a nikoliv manželem. Pár ale pojí závazek mnohem větší. Na začátku roku 2016 se jim narodil syn Martínek, kterého teď společně vychovávají.

Muzikálový zpěvák Tomáš Savka a „jeho“ 4 děti

Tomáš Savka - Foto: Instagram
Tomáš Savka – Foto: Instagram

Účastník první řady SuperStar Tomáš Savka žije, podobně jako jeho kolega z této soutěže Martin Chodúr, se starší ženou. Manželka Zuzana je o jedenáct let starší než Tomáš a do vztahu si přivedla tři syny. Spolu pak mají dceru Andulku.

Zuzana Savková a její osudoví muži

Manželkou Tomáše Savky je tanečnice, baletka a bývalá sólistka Národního divadla v Praze Zuzana Savková (dříve Zuzana Parmová a Zuzana Pokorná). Prvním manželem Zuzany byl tanečník Antonín Parma, druhým pak tanečník Jiří Pokorný. V roce 2015 se Zuzana provdala za zpěváka Tomáše Savku.

Zpočátku však nikdo nevěřil, že by páru vztah mohl vydržet. Okolí vidělo problém ve velkém věkovém rozdílu a v tom, že Zuzana už je matkou tří dětí, zatímco Tomáš žádné závazky nemá.

Tomáš a Zuzana Savkovi - Foto: Instagram
Tomáš a Zuzana Savkovi – Foto: Instagram

Věkový rozdíl jedenácti let

Velký věkový rozdíl však pár nikdy nevnímal jako překážku. Tomáš Savka dokonce s úsměvem prohlašuje, že se mu vždy líbily starší ženy. Když poprvé uviděl Zuzanu, zamiloval se, bylo mu úplně jedno, kolik jí je let. Zuzana se zkrátka stala jeho femme fatale.

Pár dlouho toužil po společném potomkovi, ale Zuzaně se nedařilo otěhotnět. Nakonec pomohli až lékaři a v roce 2018 se páru narodila holčička Anna Viktorie. Baletka Zuzana se tak dočkala svého čtvrtého miminka. V době porodu jí bylo 46 let.

Tomáš a Zuzana Savkovi - Foto: Facebook
Tomáš a Zuzana Savkovi – Foto: Facebook

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist