Lucie Vondráčková a chlapi, kteří s větším či menším úspěchem prošli jejím životem

Lucie Vondráčková - Foto: Instagram
Lucie Vondráčková – Foto: Instagram

Lucie Vondráčková (43) patří již řadu let mezi uznávané tváře českého šoubyznysu. Úspěšná česká herečka, zpěvačka, filmová dabérka, a v neposlední řadě také hudební textařka.

Ve svém profesním životě slaví velké úspěchy, avšak v soukromém životě zažila již několik zklamání a vztahových zvratů. Kdo si například získal její přízeň?

Pojďme se podívat na několik vztahů, kterými Lucie Vondráčková prošla.

Lucie Vondráčková a Michal Dlouhý

První velkou láskou Lucie se stal charismatický herec Michal Dlouhý. Důvodem proč se tento vztah rozpadl se stal nejspíš velký věkový rozdíl. Ač to byla láska jako hrom, už po nějaké době se jejich vztah potýkal s problémy. Velkým a nepřekonatelným problémem se stal bezesporu odlišný pohled na svět.

Lucie byla v té době teprve na začátku své slibné kariéry, zatímco Michal již toužil po usazení a stabilním životě.

Rozchod proběhl po tříletém vztahu v naprostém klidu. Dodnes udržují přátelství.

Lucie Vondráčková a Tomáš Ujfaluši

První bolestivý zážitek prožila Lucie Vondráčková při rozchodu s bouřlivým fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Zde možná vznikla její ,,slabost“ pro sportovce. Pokoušela se nějaký čas o pevný vztah, nicméně Tomáš o žádný vztah nestál, natož o vážný vztah. V tomto případě se jednalo o tajný milostný románek, který fotbalista přiznal až po samotném rozchodu.

Jeho vyjádření nebylo vůbec lichotivé a Lucie ho velmi špatně nesla. Tomáš Ujfaluši se mediálně vyjádřil k Lucii jako k aférce, o které věděl, že nebude mít dlouhého trvání.

Lucie Vondráčková a Tomáš Verner

Dalším sportovcem, do kterého se Lucie zakoukala, byl krasobruslař Tomáš Verner. Krátký vztah, který se jevil zpočátku jako ten pravý. Lucie kvetla před očima a zamilovanost z ní jen čišela. O čtyři roky mladší Tomáš ji zkrátka učaroval.

Avšak ani tento vztah nevydržel moc dlouho. Rozchod proběhl z důvodu pracovního vytížení, díky kterému spolu nemohl pár trávit tolik času, kolik si přáli. Dodnes si skvěle rozumí.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Svatba Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance - Foto: Depositphotos
Svatba Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance – Foto: Instagram

A další Tomáš v pořadí… Tentokrát osudový muž, za kterého se Lucie provdala – hokejista Tomáš Plekanec. Podle slov Tomáše se z jeho strany jednalo jednoznačně o lásku na první pohled. Oba doufali, že našli své spřízněné duše, proto se v roce 2011 tajně vzali. Stali se pyšnými rodiči dvou synů a společně je vychovávali v Kanadě, kam se Lucie přestěhovala právě kvůli Tomášovi.

Po porodu druhého syna se ale začala rodinná idylka plíživě rozpadat. Pár se čím dál více oddaloval a rozcházel v mnoha oblastech. Avšak na veřejnosti se snažili stále působit jako šťastná rodina. O to větší byl pro všechny šok Tomášův odchod do náruče světové tenistky Lucie Šafářové.

Právě Šafářová byla prý důvodem, proč Tomáš rodinu opustil. Toto období bylo pro Lucii velké utrpení. Čelila mediální masáži a prostřednictvím bulvárních plátků sledovala šťastného Tomáše, který záhy oznámil očekávání dalšího potomka.

Lucie Vondráčková se i s dětmi vrátila zpět do České republiky, kde se pustila naplno do své práce, kterou přeřadila na druhou kolej právě kvůli rodině.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar - Foto: Depositphotos
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar – Foto: Instagram

Vztah s moderátorem Petrem Vojnarem trval jen několik málo měsíců. Dohromady je prý daly společné vztahové pády, kterými si oba prošli. Dlouho svůj vztah tajili. Avšak jen krátce po veřejném oznámení o vztahu se něco zlomilo. Každý pracoval na svých projektech, a ve společnosti se také objevoval každý sám.

Byla jen otázka času, kdy oznámí oficiální rozchod.

Lucie Vondráčková a Zdeněk ,,Gameover“ Polívka

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka - Foto: Instagram
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka – Foto: Instagram

V současné době je Lucie Vondráčková zamilovaná až po uši do zápasníka MMA Zdeňka Polívky (24). Tento vztah přišel po třech letech po rozvodu s Tomášem Plekance a Lucie hlásí do světa, že je opět šťastná a zamilovaná.

Vztah dlouho tajili, ale skrz indicie, které chodily ze sociálních sítí, už museli s pravdou ven, psalo se září 2022. Zda je to konečně osudová láska ukáže až čas…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist