Lucie Borhyová je rozhodně nejsympatičtější moderátorka českých televizních stanic

Lucie Borhyová - Foto: Instagram
Lucie Borhyová – Foto: Instagram

Lucie Borhyová (45) – známá česká moderátorka patřící mezi nejznámější tváře televize Nova.

Lucie Borhyová: Nadaná publicistka

Lucie Borhyová se narodila 16. dubna 1978 v Praze. Už odmala patřila mezi premianty třídy, proto ještě na Základní škole přestoupila na Gymnázium Františka Palackého v Neratovicích, kde v roce 1996 úspěšně odmaturovala.

Velkým snem bylo pro Lucii studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde však neuspěla u příjímacích zkoušek. Začala proto studovat Vyšší odbornou školu publicistiky, kterou úspěšně dokončila. Studium ji otevřelo dveře do světa publicistiky v podobě práce v médiích.

Lucie Borhyová: Známá televizní moderátorka

Lucie Borhyová a Ray Koranteng - Foto: Instagram
Lucie Borhyová a Ray Koranteng – Foto: Instagram

Stěžejní se pro Lucii stala práce v televizi Nova, kam nastoupila na konci 90. let. Po celkem krátké době se stala jednou z hlavních tváří zpravodajství. Spolu se svým kolegou Reyem Korantengem patří mezi nejstabilnější pracovní pár, který spolu tráví čas i mimo televizní obrazovky.

Pravidelně mohou diváci vídat Lucii také v magazínu Víkend, který taktéž moderuje se svým zpravodajským kolegou. Mimo jiné se také často objevuje na řadě kulturních a sportovních akcí, jako čestný host předávající ocenění.

Jako herečka se také objevila v několika seriálech: Ulice, Comeback nebo Ordinace v růžové zahradě a filmu Dědictví aneb Kurva se neříká.

Lucie Borhyová - Foto: Instagram
Lucie Borhyová – Foto: Instagram

Lucie Borhyová: Nešťastné lásky

Pouhých pár měsíců trvala láska s Jaromírem Jágrem. Jako blesk z čistého nebe jí vstoupil do života. Avšak jak rychle láska začala, tak také rychle skončila. Několikrát byli zachyceni v obětí, ale po odletu Jaromíra do zámoří se láska rozplynula.

Vztah s řeckým podnikatel Nicolaosem Papadakisem se zdál zpočátku jako láska na celý život. Lucie otěhotněla a začala snít o svatbě a společném bydlení, avšak opak se stal pravdou. Podnikatel ji opustil ještě v době těhotenství. Syn Lucase se narodil 11. prosince 2008.

Další velkou láskou se pro Lucii stal zpravodajský kolega Michal Hrdlička, se kterým má dceru Lindu. I tento zpočátku dokonalý vztah ale skončil v době, kdy bylo jejich dceři pouhých 15 měsíců. Rozchod provázela mediální masáž a vytahování ,,špinavého prádla“ na veřejnosti. Co bylo a nebylo důvodem k rozpadu vztahu se tak můžeme pouze domnívat…

V současné době by měla být Lucie šťastně zadaná s o deset mladším Michalem Smečkou.

Lucie Borhyová - Foto: Instagram
Lucie Borhyová – Foto: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist