Leonardo DiCaprio a jeho osudové ženy. Byly to nejen Gisele Bündchen nebo Bar Refaeli či jeho máma…

Leonardo DiCaprio - Foto: Depositphotos
Leonardo DiCaprio – Foto: Depositphotos

Leonardo DiCaprio je skvělý hollywoodský herec, který má za sebou řadu úchvatných rolí. Kromě hvězdné kariéry je Leonardo známý i jeho pestrým milostným životem. Jeho partnerkami byly vždy velmi nádherné ženy, z nichž většina je supermodelkami. Další zajímavostí je, že pravděpodobně nikdy nerandil s ženou starší 25 let. 

Leonardo DiCaprio se začal v televizních seriálech objevovat již v roce 1990, kdy mu bylo pouhých 16 let. O 3 roky později již velmi zaujal ve filmu Dospívání po americku (1993) a také s tím se začalo výrazněji mluvit o jeho milostném životě. 

Leonardo DiCaprio a supermodelky

První ženou, o které se psalo, v souvislosti s Leonardem, byla americká supermodelka Bridget Hall, randili spolu v roce 1994.

V následujícím roce se charismatický herec scházel s další krásnou ženou, supermodelkou Naomi Campbell. Vztah také trval pár měsíců.

V roce 1996 randil s modelkou Kristen Zang. Pravděpodobně se rozešli kvůli Leonardově velkému nárůstu popularity po filmu Titanic

Jedna neznámá se točí kolem jeho údajného vztahu se známou českou supermodelkou Evou Herzigovou. Vztah nebyl nikdy veřejně potvrzen ani z jedné strany, měli spolu randit v roce 1998, kdy byla Eva vdaná za bubeníka kapely Bon Jovi Tica Torrese. 

První dlouhodobý vztah

V roce 2000 už na něj čekala jedna z jeho osudových lásek, brazilská supermodelka Gisele Bündchen. S Gisele tvořili velmi oblíbený pár a do dneška je s ním spojována. Byli spolu 5 let, Gisele v roce 2005 ukončila jejich vztah, protože už chtěla změnit své životní priority a nechtěla už mít život plný večírků, pití a workoholismu.

Leonardo DiCaprio a Gisele Bündchen - Foto: Depositphotos
Leonardo DiCaprio a Gisele Bündchen – Foto: Depositphotos

Druhý dlouholetý vztah

Záhy poté měl Leonardo DiCaprio další vážný vztah. V letech 2006-2011 byl vídán po boku Bar Refaeli, opět supermodelky, tentokrát izraelské. Byla také tváří časopisu Sports Illustraded. Leonard se s ní rozešel, když bylo modelce 25 let, což je věk, o kterém se dnes hodně diskutuje, zda není pro Lea zlomový – že se staršími už zkrátka nerandí.

Leonardo DiCaprio nechodí jen se supermodelkami

Další jeho známou partnerkou se stala herečka Blake Lively, která přerušila řetězec supermodelek, se kterými se Leonard stýkal do té doby, ale pro svou krásu by se supermodelkou mohla stát hned. Jejich vztah nebyl dlouhodobý, ale zažili společně intenzivní půl rok, kdy společně cestovali po celém světě. 

Další modelky

Další ženou po Leonardově boku se stala již opět modelka, Erin Heatherton, randili spolu v letech 2011-2012. Jako důvod rozchodu uvedli Leonardovy náročné filmové projekty.

V roce 2013 randil Leo DiCaprio s Toni Garrn, německou modelkou, strávili spolu téměř rok. Údajný důvod jejich rozchodu byla pořízená fotografie, na které Leonardo odchází z nočního klubu v Miami v obležení mnoha žen.

Toni Garrn - Foto: Depositphotos
Toni Garrn – Foto: Depositphotos

Dlouhodobý vztah do třetice

Zatím poslední výrazný vztah Leonarda byl taktéž s modelkou, Camilou Morrone. Párem byli v letech 2017-2022, vztah vypadal velmi vážně, spekulovalo se i o svatbě a společně adoptovali 3 psy. Nakonec jim to ale nevyšlo, důvod rozchodu není znám.

A jak to má Leonardo DiCaprio dnes?

Koncem roku 2022 se mluvilo o Leonardově vztahu s topmodelkou Gigi Hadid, vztah ale nebyl úplně potvrzen a objevila se i informace, že si jejich vztah mohla vymyslet maminka topmodelky Gigi. Údajně kvůli tomu, aby se v souvislosti s Leonardem přestalo mluvit o tom, že randí jen s ženami do 25 let, modelce bylo v té době totiž 27 let. A Gigi by zase jejich údajný vztah pomohl zvýšit slávu.

V roce 2023 se mluvilo o dalších modelkách ve vztahu s Leonardem, nejprve o Victorii Lamas, poslední zmínka je o mladičké Eden Polani.

Zatím to ale na další vážný vztah nevypadá, nebo se s ním Leonard DiCaprio tají. Každopádně budeme mu přát, aby další známost byla alespoň osudová.

Zdroje: 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist