Lela Vémola Ceterová a plastiky: podobá se po nich ještě sama sobě?

Lela Ceterová
Lela Ceterová – Foto: Instagram

Jméno Lela Ceterová je v poslední době často skloňováno v souvislosti s plastickými operacemi. Jakmile někdo vyčnívá z davu tak jako Lela Vémola, zajímá nás, jak daný člověk vypadal přes estetickými zákroky a zda se ještě sám sobě vůbec podobá.

Kdo to je Lela Vémola?

Často o Lele čteme, ale víme, kdo to vlastně je, kromě toho že je manželkou slavného zápasníka jménem Karlos Vémola?

  • Lela je slovenská modelka, kterou proslavily fotografie v časopise Playboy v roce 2013.
  • Může se pyšnit také magisterským titulem.
  • Poprvé však stála před fotoaparátem jako modelka už ve třinácti letech. O svém dětství se zmínila v okolnosti s tím, že se jí spolužačky posmívaly kvůli nedostatečně vyvinutému poprsí.Tehdy se možná v hlavě Lely uvízlo semínko pochybnosti a v dospělosti začala svůj komplex z dětství léčit pomocí plastických operací.
  • V roce 2017 se seznámila se svým nynějším manželem Karlosem Vémolou a to skrze sociální sítě (konkrétně Instagram), kde ji český MMA zápasník oslovil. Mají spolu dva potomky a dne 28. července 2022 proběhl svatební obřad, oddávajícím slavného páru se stal Jiří Krampol.

Plastická operace prsou aneb začátek všeho

Lela Ceterová veřejně přiznává, že za své plastiky utratila opravdu vysoké částky peněz. Její první plastikou se stalo zvětšení poprsí v osmnácti letech. Důvodem byl komplex z dětství, sama říká, že její prsa vypadaly jako lentilky.

Nynější velikost poprsí nechce Lela Vémola přiznat, ale rozdíl je obrovský. Z hlediska plastické chirurgie pravděpodobně zákrok zvětšení prsou musela podstoupit vícekrát, aby dosáhla takové velikosti ňader. V tomto ohledu si tedy Lela podobná již není.

Z plastiky prsou se často stává mezi ženami závislost, kdo ví, zda to není i její případ. Tužba po stále větším poprsí mnohdy vede i k hazardu se životem.

Lela Ceterová
Lela Ceterová – Foto: Facebook.com

Lela Ceterová –⁠ úpravy obličeje

Dostáváme se k hlavnímu důvodu toho, proč už Lela Ceterová téměř není podobná sama sobě. Obličej je vším. Nežijeme totiž v islámských zemích, abychom si my, ženy, náš obličej zakrývaly šátky. Proto je právě obličej tím, co všichni kolem nás vidí.

Lela Vémola veřejně přiznala, že podstoupila plastickou operaci nosu a rtů, což je i dost viditelné.

Nos

Spousty žen podstupují operaci nosu, tzv. rhinoplastiku. Většina žen je však upřednostňuje to, aby po operaci vypadaly přirozeně. 

Lela však patří mezi typy žen, které jsou rády extravagantními a své vylepšené části těla dávají na obdiv. Avšak po své první rhinoplastice nebyla spokojená, proto se rozhodla podstoupit nápravu v zahraničí.

Úpravy nosů v cizích zemích začínají být stále oblíbenějšími. Proč?

  • cena může být nižší než v Česku
  • v zahraničí se specializují na více operací najednou
  • někteří zahraniční chirurgové nemají problém s nároky a představou výsledku, které by u českých plastických chirurgů neobstály – to je ten nejčastější důvod

Stále častěji se v Česku objevuje tzv. estetická turistika a cestovní agentury nabízející plastické výlety. Proto nebylo nic neobvyklého na tom, že Lela cestovala na rhinoplastiku do dalekého Íránu.

Jak se re-operace povedla, uznejte sami. Většina lidí se shodne na tom, že její malinký nosánek se nehodí k příliš velkým rtům.

Lela Ceterová
Lela Ceterová – Foto: Facebook.com

Ústa

Člověk, který se nadchne pro estetická vylepšení svého zevnějšku, by měl mít hranici a vědět, kdy už je úprav příliš.

Bohužel Lela Ceterová, jak se zdá, tuto hranici vztyčit nedokázala. 

U slovenské modelky se proto zdá, že její nos je čím dál menší, zatímco její rty čím dál tím větší. Spoustu lidí na internetu a sociálních sítích ji začínají přirovnávat k postavám z filmu Planeta opic

Podobá se ještě Lela Ceterová sama sobě?

Za nás bohužel ne. Z obyčejné, ale hezké dívky, se stala chodící plastová figurína. Pryč je její přirozenost a krása. Nyní při pohledu na ní vidíme obrovské rty, příliš malý nos a nadměrná ňadra. 

Všechny ženy, které se nechávají zkrášlit plastickými chirurgy, vypadají v obličeji podobně a ztrácí své vlastní rysy. Proč si nevážíme své přírodní krásy a toho, co nám bylo přiděleno? 

Jestliže jsme se nenarodili fyzicky postižení, važme si toho, co na obličeji máme, protože to vše jsme MY

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist