Lela Ceterová – životopis a soukromí playmate a manželky MMA bojovníka Karlose Vémoly

Lela Ceterová
Lela Ceterová – Foto: Instagram

Jméno Lela Ceterová (dnes již Lela Vémola) je věhlasně známé nejen v České republice, ale také v zahraničí. Slovenská modelka, playmate a silikonová královna proslula především díky svému manželovi, kterým je Karlos Terminátor Vémola. Známý profesionální MMA bojovník o sobě za poslední rok dává vědět spíše díky svým úrazům, aférkám, úletům a náklonostem k jiným ženám. Jeden by řekl, že ho skandály doslova přitahují.

Lela Ceterová – soukromí

Lela Vémola je vlastním jménem Lenka Ceterová. Narodila se 4. června 1989 v Žilině na Slovensku. Od malička chtěla být krásná. Bavila ji hudba, zpěv, klavír, ale focení bylo přednější. V pubertě byla často terčem posměchů a šikany kvůli svému nedostatečně vyvinutému poprsí. V rozhovoru uvedla, že především chlapci si z ní dělali srandu a křičeli na ni: „Ukaž lentilky pod kobercem“! Ve třinácti letech stála poprvé před objektivem v pozici modelky. V roce 2013 nafotila první snímky pro časopis Playboy. Na vzdělání však nezanevřela, neboť vystudovala vysokou školu sociálně zdravotní a dosáhla magisterského titulu. 

Lela Ceterová je silokonová královna

Impulsem pro první plastickou operaci byla pravděpodobně šikana v pubertě. V 18 letech Lela Ceterová (Vémola) absolvovala první plastickou operaci, kdy si nechala poprvé zvětšit poprsí. Posléze plastikám propadla a nechala si pomocí plastické chirurgie upravit několikrát nos a rty. Své úpravy doposud podstupuje v České republice i v zahraničí. Kvůli úpravě svého nosu cestovala až do dalekého Íránu. Prsa má upravená celkem pětkrát. Lela Ceterová má mimo jiné má také umělé řasy, permanentní make-up, botox, víčka, vosí pas, upravené pozadí, umělé nehty a prodloužené vlasy. Přírodní část těla byste na ní hledali stěží. Její míry jsou 91-60-90 a za svůj vzhled sklízí obdiv, ale také je terčem posměchu a kritiky. Celkovou částku za plastické operace prozradit nechce, ale přemýšlí, že si své milionové tělo nechá pojistit.

Vztah s Terminátorem

Lelu Ceterovou oslovil Karlos během roku 2017 na sociální síti Instagram. Ze seznámení později vznikl vztah a pár žil střídavě v Praze a v Londýně, kde v té době Karlos dlouhodobě pobýval. 18. prosince 2019 přivedla Lela na svět svou prvorozenou dceru Lily. Druhý potomek Rocky se narodil 1. prosince 2021. Mezi jejich seznámením a porody proběhla řada aférek v podobě Karlosových nevěr. Ale zdá se, že Lela vše ustála a vše bylo odpuštěno, jelikož 28. července 2022 si řekli na pražské Občanské plovárně své „ANO“.

Svatba Lely Ceterové a Karlose Vémoly, 28. července 2022

Luxusní líbánky

Po svatbě, kdy vyplula na povrch další Karlosova aférka s Rikou Fane (pornoherečkou), si Lela posteskla, že na líbánky není čas. Uplynul půl rok a novomanželé vyrazili na svatební cestu na exotický Mauricius. Na líbánky odletěli bez dětí a naplno si je užívali (alespoň podle fotografií a příspěvků na sociálních sítích). Navštívili mimo jiné i Zoo, kde mohli z blízka nakrmit zvířata a vyfotit se s obrovským lvem. I tato cesta se stala terčem posměchu a nadávek ze strany haterů. Někteří kritizovali její přílišnou odhalenost, jiným se nelíbily Lely příliš velké nohy a milovníci zvířat nemohli rozdýchat fotku s pózujícím králem zvířat.

Lela Ceterová aktuálně

Momentálně je Lela Ceterová matkou na plný úvazek. Její sociální sítě zaplňují fotky dětí, vaření, úklid a práce. Ale kde je Karlos? Ten před pár dny odletěl do Thajska, kde se má intenzivně připravovat na důležité zápasy. Jak se ale zdá, kromě dřiny stíhá i spoustu dalších aktivit a vypadá to, že další skandál je na světě. Internetem koluje video, na kterém je Karlos zachycen s atraktivní vnadnou blondýnkou a Lela to rozhodně není. Lela i Karlos zatím mlčí, ale vypadá to, že další úlet je na světě!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist