Lela Ceterová a Karlos Vémola vyrazili na dovolenou. České závistivé publikum bohužel nepřekvapilo

Lela Vémola, silikonová kráska a toho času partnerka MMA bijce Karlose Vémoly, si užívá dovolenou. Nejdříve nás zdravila z Dubaje a teď provokuje z Thajska, k němuž prý cítí „hlubokou lásku ve velkých dávkách“. V Dubaji si například užili Ferrari park, ve kterém se líbilo všem dětem včetně slavného zápasníka.

Lela Ceterová a Karlos Vémola v nejvyšší budově světa Burj Khalifa - Foto: Instagram
Lela Ceterová a Karlos Vémola v nejvyšší budově světa Burj Khalifa – Foto: Instagram

Z Thajska potom Lela Vémola poslala na svůj Instagram odvážné fotky od bazénu, které se v Čechách věru nesetkaly s vřelou odezvou. Za nás Lela prostě jen ukázala svoji postavu v plavkách. Teda pravdou je, že v notně vykrojených plavkách, ale zase byly jednodílné, že jo.

Co se ale strhlo potom, člověk jen tak nepochopí. Lela je krásná žena. Ať si říká kdo chce co chce, je přirozeně krásná, protože se tak narodila. Postupem času své kráse dopomohla, ale to je jenom a pouze její věc. A svoji krásu, která představuje její pracovní náčiní, stejně jako u mě klávesnice nebo u dělňase lopata, používá. No bóže… Jenže na druhé straně sedí armáda nejspíše frustovaných či jinak poznamenách žen, které na dálku posílají v lepším případě hraběcí rady, v horším sprosté a zlé odsudky. Povětšinou odvážně anonymně, jak se sluší a patří na sociální sítě. Lela Vémola správně a zcela logicky pod fotkou zablokovala komenty.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

„Toto je můj Instagram a není to smetiště, do kterého lidé budou házet svoje s*ačky, které mají v hlavě. Já jsem taková, jaká jsem, a kvůli lidem se měnit nebudu a ani nechci. A už vůbec se koupat v tričku v 31 stupních. Takže dnes blokuji, protože mám čas, a klidně mě sledujte od sousedů. Mějte krásný den,“ vzkázala životem semletému stádečku do Čech.

U dalších fotek už Lela Vémola četla pochvalné či povzbuzující komentáře. Tsunami české závisti se tedy nejspíš přehnala a rodina si svoji dovolenou užívá.

Lela Ceterová v Thajsku - Foto: Instagram
Lela Ceterová v Thajsku – Foto: Instagram

Tuto fotku vox populi čili hlas lidu okomentoval takto: Jako proutek. Tyhle vám opravdu sluší❤️ ty predchozí se mi nelíbily, ale každý má jiný vkus, Tyhle plavky Vám neskutečně sluší. A tak se to líbí nám. Přejeme hezkou dovolenou!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist