Kevin Costner a Christine Baumgartnerová se rozvádějí klasicky kvůli nepřekonatelným rozdílům. Co je skutečným důvodem?

Christine Baumgartnerová a Kevin Costner - Foto: Depositphotos
Christine Baumgartnerová a Kevin Costner – Foto: Depositphotos

Kevin Costner (68) a jeho manželka Christine Baumgartnerová (49) to nedali. Podle dostupných informací žádost o rozvod podala Christine a jako důvod uvedla tradiční floskuli o nepřekonatelných rozdílech. Pár má spolu tři děti.

„S velkým zármutkem oznamujeme, že se vyskytly určité okolnosti, které pan Costner nemohl ovlivnit a které vedly k rozhodnutí manželství ukončit.“ Tak jest uvedeno v oficiálním vyjádření právníků slavného páru. Velmi neuspokojující vysvětlení!

Kevin Costner a Christine Baumgartnerová byli svoji přes osmnáct let, což je v Hollywoodu pomalu na diamantovou svatbu. Veselka proběhla v roce 2004 po čtyřletém vztahu. Jak bylo řečeno – ze vztahu vzešly tři děti – Cayden (16), Hayese (14) a dcera Grace (12).

Kevin Costner a mladší děti - Foto: Depositphotos
Kevin Costner a mladší děti – Foto: Depositphotos

Kevin Costner má další tři děti z předchozího manželství se Cindy Silvovou (Costnerovou), se kterou žil v letech 1978 až 1994. Všechny starší děti se rozhodly jít ve stopách tatínka a staly se herci. Důvodem krachu tohoto manželství byl nikdy nepřiznaný románek s tanečnicí Michele Amaral, se kterou se seznámil během natáčení filmu Vodní svět (1995). Kevin Costner tehdy tvrdil, že byl u tanečnice doma kvůli rozhovoru, který ON dělal s NÍ. Kdyby šlo o pouhé interview, tak by to asi mělo být naopak. Rozhovory dává přece Kevin. No, nikdo mu na to neskočil včetně jeho ženy. Ta od rozvodového řízení odešla s 80 miliony dolarů a tahle zkušenost herce naučila používat vynález předmanželských smluv.

Kevin Costner a starší děti - Foto: Depositphotos
Kevin Costner a starší děti – Foto: Depositphotos

A došlo dokonce i na sedmého potomka, jímž je Liam Costner a který vděčí za svůj život krátkému románku s Bridget Rooneyovou.

Nutno dodat, že se Kevin Costner ke všem dětem příkladně hlásí, což rovněž není v hollywoodské bublině zvykem, a velkoryse je zaopatřuje.

Pár se podle amerických médií dohodl na společné péči, nicméně o výživném a alimentech ještě rozhodnuto není. Přejme jim proto rychlou a bezbolestnou dohodu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist