Kam jezdí celebrity na dovolenou? 8 nejoblíbenějších destinací slavných

Maledivy - Foto: Depositphotos
Maledivy – Foto: Depositphotos

Každý si občas potřebuje odpočinout, hodit pracovní shon za hlavu a na chvíli si užívat a relaxovat. A výjimkou nejsou ani celebrity – i ony touží po odpočinku a úniku ze záře reflektorů.

Mnoho slavných osobností preferuje prázdninové destinace, které vyhovují jejich luxusnímu životnímu stylu a zároveň umožňují tolik potřebné soukromí.

8 nejoblíbenějších dovolenkových destinací slavných

1. Mykonos, Řecko

Mykonos, Řecko - Foto: Depositphotos
Mykonos, Řecko – Foto: Depositphotos

Řecko patří k oblíbeným destinacím, kam se celebrity často vydávají, aby se na chvíli vzdálily fotografům a drbům. Mykonos s malebnou krajinou a vynikající středomořskou kuchyní na každém rohu je vyhlášeným místem pro odpočinek slavných.

Mezi celebrity, které Mykonos navštívily, patří největší hvězdy jako Beyoncé a Jay-Z, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Kim Kardashian a Kanye West, Leonardo DiCaprio a mnoho dalších.

Některé celebrity, jako například Tom Cruise a Tom Hanks, si Mykonos oblíbily natolik, že si zde koupily domy.

2. Los Cabos, Mexiko

Los Cabos, Mexiko - Foto: Depositphotos
Los Cabos, Mexiko – Foto: Depositphotos

Christina Aguilera, Jennifer Aniston nebo Hailey Bieber jsou jen některé z mnoha celebrit, které navštívily Los Cabos, aby si zde užily prosluněných letních dní.

Los Cabos je letovisko na jižním cípu mexického poloostrova Baja California a je známé svými plážemi, vodními aktivitami a nočním životem.

3. Saint-Tropez, Francie

Saint-Tropez, Francie - Foto: Depositphotos
Saint-Tropez, Francie – Foto: Depositphotos

Saint-Tropez každoročně láká desítky celebrit, které zde jezdí za sluncem, plážemi i zábavou. Ať už na palubě jachty nebo v exkluzivním Clubu 55, celebrity si tento kousek ráje na zemi užívají naplno.

Mezi osobnosti, které se do Saint-Tropez rády vracejí, patří třeba Leonardo DiCaprio, Kate Moss, Jeniffer Lopez nebo fotbalová hvězda Neymar.

4. Lago di Como, Itálie

Lago di Como, Itálie - Foto: Depositphotos
Lago di Como, Itálie – Foto: Depositphotos

Asi nejznámější celebritou, která miluje jezero Como, je George Clooney. Má zde dokonce vilu s více než tuctem pokojů, takže sem může zvát všechny své přátele, aby si odpočinuli a bavili se.

Dalším oblíbeným místem, které si celebrity vybírají k pobytu, je Villa d’Este, protože její provozovatelé přísně dbají na soukromí hostů. Zeptejte se Arnolda Schwarzeneggera, Bette Midlerové nebo Sylvestera Stallona!

5. Maui, Havaj

Maui, Havaj - Foto: Depositphotos
Maui, Havaj – Foto: Depositphotos

Maui je na seznamu vysněných dovolených mnoha lidí, a když jste celebrita, je pro vás plnění takových snů opravdu snadné!

Legendární Elvis Presley byl kdysi velkým milovníkem Maui. Paris Hilton, Kate Hudson, Ben Affleck a Selena Gomez navštěvují Maui pravidelně již několik let. Je to destinace, kde si můžete vybrat, zda chcete být aktivní, nebo raději odpočívat, nebo dokonce střídat popíjení koktejlů u bazénu s potápěním v oceánu.

6. Ibiza, Španělsko

Ibiza, Španělsko - Foto: Depositphotos
Ibiza, Španělsko – Foto: Depositphotos

Ibiza, ostrov ve španělském Baleárském souostroví, je proslulý prvotřídní zábavou a křišťálově čistou vodou.

Celebrity jako Paris Hilton, Cristiano Ronaldo nebo Madonna si rády užívají rušného nočního života a krásných pláží, které Ibiza nabízí.

7. Maledivy

Maledivy - Foto: Depositphotos
Maledivy – Foto: Depositphotos

Maledivy jsou tropickým rájem tvořeným více než 1 000 korálovými ostrovy s nedotčenými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.

Mezi nejznámější resorty patří Six Senses Laamu, který navštěvují hvězdy jako Kate Winslet, a elegantní Soneva Jani, kde strávila líbánky Gwyneth Paltrow.

8. Bora-Bora, Francouzská Polynésie

Bora-Bora, Francouzská Polynésie - Foto: Depositphotos
Bora-Bora, Francouzská Polynésie – Foto: Depositphotos

Bora Bora je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací celebrit na světě. Zdejší výhledy jsou naprosto dechberoucí – zářivě modrá voda, svěží zelené hory a bungalovy nad hladinou uprostřed klidné laguny.

Hotel Four Seasons Bora Bora je oblíbenou volbou slavných párů, které mají rády své soukromí. Mezi celebrity, které zde využily přírodních krás, lázeňských procedur, vodních sportů a nerušeného odpočinku, patří například Orlando Bloom, Kristen Bell a Vince Vaughn.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist