Jitka Molavcová a Alfred Strejček: Tajná svatba!

Jitka Molavcová - Foto: Wikimedia
Jitka Molavcová – Foto: Wikimedia

Po dlouhých letech si řekli své ANO herečka Jitka Molavcová (73) a známý recitátor Alfréd Strejček (81). I přes nepřízeň osudu se sešli společně před oltářem.

Církevní obřad

Uplynulý víkend si po dlouhých letech řekli své ANO při církevním obřadu. Stali se tak důkazem, že na svatbu není nikdy pozdě. Jednalo se prý o krásný církevní obřad, na který dorazilo z Brna i Janáčkovo kvarteto, se kterým Alfréd Strejček dlouhá léta spolupracoval. Nevěstu zdobil elegantní klobouček. Svědkem se stal kardiochirurg Jan Pirk (75).

Ani pro jednoho z novomanželů se nejednalo o první sňatek. Jitka se vdávala již podruhé a Alfréd potřetí.

Těžká životní zkouška

Jitka Molavcová tvoří pár s Alfrédem již mnoho let. ,,Alfréd je vzácný člověk a my si věříme navzájem. Máme vlastně velké štěstí. Mám ho moc ráda“ uvedla Jitka v jednom z rozhovorů.

Alfred Strejček - Foto: Instagram
Alfred Strejček – Foto: Instagram

Překonali spolu mnoho životních strastí. Nicméně největší rána do života přišla na konci roku 2017, kdy Alfréd nečekaně ochrnul a přestal chodit. ,,V Motele zjistili, že mám syndrom GB – Guillain Barrého syndrom. Je to nemoc vzácná, v republice je nás asi sto. Je to prý nějaký virus, ale nepřenosný. Nemohl jsem dýchat, nemohl jsem mluvit. Čtyři měsíce jsem ztrácel pojem o čase a žil v představách“ popsal Alfréd nejtěžší chvíle svého života.

GB syndrom ho připoutal na invalidní vozík. Jediným komunikačním prostředkem se stal jeho hlas, díky kterému ovládá svůj počítač. I přes vážnou nemoc a komplikace pár vše ustál a dál si užívá společné chvíle.

Hrejme dále

Ani náhlá nemoc nerozdělila jejich společnou životní cestu. ,,Dvakrát mi zachránila život a vytvořila mi láskyplné zázemí plné humoru a všestranné péče“ napsal Alfréd ve své knize Hrejme dále aneb jak jsme přežili osobní katastrofu, kterou napsal společně s hercem Davidem Vávrou.

Nezbývá než novomanželům popřát mnoho dalších společných let.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist