Je Britney Spears závislá na drogách? Strach o ni už vyslovila také rodina

Britney Spears - Foto: Instagram
Britney Spears – Foto: Instagram

Britney Spears je americkou zpěvačkou, která má svou největší kariéru již zřejmě za sebou. I tak je ale pravidelnou účastnicí bulvárních plátků. Momentálně se hovoří především o bujarých večírcích a její možné závislosti na drogách.

Nedostatek práce i rodinné krize

Interpretka hitů Baby One More Time nebo Ooops…! I Did It Again již dávno není zpěvačkou s vyprodanými koncertními turné po celém světě. Možná nejenom rodinná situace, ale i neúspěch v kariéře dopomáhají ke skandálním událostem, ve kterých tato zpěvačka hraje hlavní roli.

Britney Spears se svými tanečníky kdysi v New Yorku - Foto: Instagram
Britney Spears se svými tanečníky kdysi v New Yorku – Foto: Instagram

Za spekulacemi o tom, zda je Britney závislá na drogách nestojí pouze fotografie zahraničních deníků zachycující prazvláštní situace, ale také rodina samotné Britney Spears. Ta se obává, že by zpěvačka mohla být závislá na pervitinu. Zpěvačka to ovšem odmítá. Tvrdí navíc, že je jí smutno z toho, jak svět funguje. Lidé věří nepravdivým informacím a netouží pátrat po skutečné pravdě. Obavy o její zdraví vyslovil i bývalý manžel, otec jejich synů Kevin Federline. Ten se strachuje, aby kvůli drogám nebyl předčasně ukončen zpěvaččin život.

Britney Spears - Foto: Instagram
Britney Spears – Foto: Instagram

Ani další manželství Britney nevyšlo, smutek utápí v alkoholu

Poněkud kontroverzní je také ukončení manželského sňatku, který trval pouhých 14 měsíců. Ani další manželství tak zpěvačce opět nevyšlo. Tentokrát žádost o rozvod podal manžel Sam Asghari. Za vším má, dle jeho vyjádření, stát nevěra. Britney se bez okolků k rozvodové situaci vyjadřuje i na svém Instagramu. Je také součástí nejedné bujaré párty. Na těch je Britney často zachycena pod vlivem alkoholu a ve zvláštních situacích. Naposled například ve chvíli, kdy jí její známý olizuje nohy.

Britney Spears a Sam Asghari - Foto: Instagram
Britney Spears a Sam Asghari – Foto: Instagram

Bujarý život vedla Britney Spears po dlouhá léta. Každá informace má ale dvě strany mince. A tak je na každém z nás, čemu budeme věřit. Pravdou ovšem je, že Britney momentálně neprožívá jedno z nejšťastnějších období.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist