Jaromíra Soukupa obviňují jeho spolupracovníci ze sprostého chování. Agáta Hanychová utekla včas

Foto: Facebook
Foto: Facebook

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup za sebou mají nepříjemný rozchod, který dává nahlédnout pod pokličku jejich životů. Zatímco Agáta se schoulila ke své skvělé rodině a už vyráží za zábavou, tak na Soukupa prší jedno obvinění za druhým.

Už léta jdou zkazky o tom, že se vládce TV Barrandov chová jako mírně řečeno neurvalec. Lidé z branže tvrdí, že nabalzamovaný Soukup, který se ukazuje v televizi a mistruje kde koho, není tím, který se svými zaměstnanci jedná úplně bez respektu. A jelikož jej takto obviňují už desítky lidí, podívejme se na to více zblízka.

Nedávno se bývalý střihač TV Barrandov na facebooku pochlubil vyhraným soudem, který televizi uložil proplatit mu nezaplacené faktury. Prostě mu zaplatit za práci. Takových lidí je víc. Jde hlavně o externisty, kteří svoji práci fakturují. Na peníze se podle diskutujících standardně čeká 3 až 6 měsíců. Jestli to má co dělat s neúctou k práci jiných, nebo s neblahou finanční situací Jaromíra Soukupa, potažmo jeho firem, nevíme. Ale dá se lehce odhadnout, že je to asi kombinace obojího.

Neúcta k práci, neúcta k lidem

Neúcta k práci jiných potom v Soukupově televizi pramení do neúcty k lidem jako takovým. Cholerická povaha alfa samce vždycky způsobuje mrzení a je pro okolí naprosto a zcela protivná, protože idiot si stále myslí, že má pravdu. V tom je ta protivnost. Létající notebooky kancelářemi TV Barrandov by mohly vyprávět.

Mezi televizními profesionály, a že jich v této zemi pár je, platí jednoznačná shoda, že Jaromír Soukup vůbec neví, jak televize ve skutečnosti funguje. Svůj amatérismus svádí na jiné. Ti, když se ohradí, jsou posláni do p…..e. Sprostých slov zná Soukup fakt hodně, tak jak to u hlupáků na vrcholu potravního řetězce bývá. Proto jsou na Barrandově vidět široké úsměvy a hluboká vydechnutí, když se oznamují výpovědi. Na obranu Jaromíra Soukupu lze konstatovat, že několik nejvěrnějších spolupracovníků to s ním táhne už kolem deseti let.

Foto: Facebook
Foto: Facebook

Natáčení jeho sebestředných pořadů prý probíhá tak, že se nedodržuje stopáž pořadu, kterou potom horko těžko upravují třeba právě střihači. Pokud se něco nepovede, nastává v očích Soukupově konec světa, protože se nenaplnila jeho představa o ideálním a bezchybném univerzu, kterému vládne jeho moudrost.

Když se vrátíme i k nedávnému rozchodu, tak Agáta Hanychová zatáhla za záchrannou brzdu. Nicméně lze bohužel očekávat, že nastanou tahanice o jejich společnou dceru. Na to se dá vsadit.

Jak se někde Jaromír Soukup pochlubil, tak na sociální sítě přispívají i jím placení trollové – hejři i chváliči. Takže jelikož tyto informace čerpáme z diskuzí na sociálních sítích, tak bychom Jaromíru Soukupovi poradili, aby oddělení pro sociální sítě v jeho mediální agentuře zaúkoloval i vylepšením svého mediálního obrazu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist