Jaký koníček vám sedne podle znamení zvěrokruhu? Zjistěte o sobě více

Každý potřebuje nějaký koníček pro vyplnění chvil, kdy není do čeho píchnout. Pokud hledáte nový koníček, zkuste se zeptat hvězd, namísto zkoušení všeho dostupného. Rozhodovat se podle znamení zvěrokruhu je ideální způsob, jak si najít koníček, který vás bude opravdu bavit.

Prozradíme vám, jaké koníčky si vybírat podle znamení zvěrokruhu:

Znamení zvěrokruhu
Znamení zvěrokruhu – Foto: Depositphotos

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vstupte do nějakého sportovního týmu.

Jste odhodlaní, soutěživí a energičtí. Všechnu vaši energii nejlépe vybijete při týmovém sportu. Můžete zvolit sport, který jste měli rádi na škole nebo vyzkoušet něco úplně nového (jako berani rádi přebíráte iniciativu a děláte nové věci jako první, takže i to je pro vás velmi vhodné).

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vyzkoušejte pečení

Milujete dekadenci, ať už jde o drahé oblečení nebo chutné jídlo. Když se naučíte péct, získáte vše potřebné k tomu, abyste tuto svou stránku plně uspokojili. Pečení také vyžaduje trpělivost a přesné měření a jako stabilní býk budete schopni dodržovat do puntíku všechny recepty.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Navštěvujte kurzy tvůrčího psaní

Jste odborníky na vše, co zahrnuje slova. Využijte své vyjadřovací schopnosti a začněte se věnovat tvůrčímu psaní – kdo ví, třeba z vás bude příští autor bestsellerů. Také se velmi rádi učíte novým věcem, takže navštěvování kurzů, kde se naučíte různé žánry, bude bonusem navíc.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vyzdobte si dům

Rádi trávíte čas doma a váš dům pro vás musí být útulný. Dekorování domu je pro vás ideálním koníčkem. Nemusí přitom jít o velký projekt. Začít můžete třeba nákupem svíček nebo pověšením nových dekorací na stěny. Rádi se také staráte o lidi a s krásnou výzdobou budete nejlepšími hostiteli v okolí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vezměte do ruky fotoaparát

Máte kreativní a uměleckou povahu, využijte této skutečnosti a zkuste začít fotografovat. Navíc fotografování čehokoli, od mraků přes architekturu až po psy, které uvidíte na ulici, uspokojí vaši potřebu sebevyjádření. A protože milujete záři reflektorů, můžete své fotografie představit veřejnosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vstupte do knižního klubu

Jste velmi analytické znamení a milujete čtení a psaní, proto je pro vás knižní klub ideálním koníčkem. Přidělená kniha a přesně daný termín pro její přečtení je pro vás skutečným snem. Navíc si rády povídáte, takže diskuze o právě přečtené knize budete milovat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začněte s uměleckým projektem

Milujete vše, co je esteticky příjemné. Abyste uspokojili svou potřebu krásy, měli byste pracovat na nějakém uměleckém projektu. Zkuste malovat akvarelovými barvami, skicovat okolí svého domu nebo si pořiďte některou z omalovánek pro dospělé.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pište si deník

Máte intenzivní emoce, které však držíte uvnitř sebe. Zkuste si psát deník a dostaňte tak se sebe některé z vašich hlubokých pocitů. Dáváte přednost hlubokým rozhovorům před nezávaznou konverzací a psaní deníku vám pomůže dát smysl tomu, co se vám děje v hlavě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Naučte se něco nového

Rádi si rozšiřujete obzory, ať už jde o cestování nebo učení se novým věcem. Vyberte si téma, které vás vždy zajímalo a přihlaste se na kurz, kde se o něm dozvíte více. V dnešní době online studií můžete navštěvovat kurzy takřka čehokoli. Možnosti máte tedy neomezené, stačí si vybrat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Meditujte

Neustále pracujete, a když nepracujte, tak na práci alespoň myslíte. Potřebujete tedy koníčka, který vám umožní si skutečně odpočinout a relaxovat. Meditace je ideálním řešením, které vám umožní na chvíli nemyslet na práci. Na YouTube najdete spousty videí, které vám pomohou začít.

Vodnář (21. 01. – 20. 2.)

Staňte se dobrovolníkem

Jste idealističtí a chcete věci měnit. Můžete tuto svou energii využít k dobrovolnické práci na něčem, na čem vám skutečně záleží. Sbírejte odpadky, venčete psy z útulků, rozdávejte jídlo ve vývařovně. Buďte změnou, kterou si přejete vidět.

Ryby (21. 02. – 20. 3.)

Naučte se číst tarot

Jste mimořádně intuitivní, takže pro vás nebude těžké, naučit se vykládat tarotové karty, Budete moci využít své přirozené schopnosti vnímání (jste prakticky jasnovidci). Máte také tendenci tíhnout k duchovním tématům, takže čtení tarotu je pro vás jako stvořené.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist