Jaký je rozdíl mezi akrylovými a gelovými nehty?

Foto: Depositphotos
Foto: Depositphotos

V následujícím příspěvku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o akrylových a gelových nehtech a o rozdílech v těchto dvou typech lakování.

Co jsou gelové nehty?

Gelové nehty představují typ akrylových nehtů, jejichž vzhled je lesklejší než těch akrylových. Oproti akrylovým nehtům nejsou tak pevné.

Co jsou akrylové nehty?

Na lakování akrylových nehtů se používá prášek namočený v rozpouštědle. Tato směs se využívá k prodloužení nehtu a vytvoření pevnější vrstvy na přírodních nehtech.

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma typy nehtů tkví v tom, že akrylové nehty jsou ztužovány pomocí vzduchu a gelové za pomoci UV světla. Rozdíl je také v procesu pilování nehtů. Zatímco s gelovými nehty si poradíte jednoduše a snadno. S akrylovými nehty už je to o něco náročnější.

Jak probíhá proces aplikace akrylových nehtů?

Akrylové nehty
Předtím než na akrylové nehty nanesete vrstvu lepidla je třeba na nehtu vytvořit pilováním drsný povrch. Následuje krok, při kterém se akrylový prášek spojí s kapalinou a vytvoří směs. Z této směsi se vytvoří forma, kterou nalepíte na nehty. Forma se vytvaruje a vyleští tak, aby se délka a tvar přizpůsobily vašim požadavkům.

Jak na odstranění akrylových nehtů?

Akrylové nehty odstraníte tím, že je necháte 20 minut namočené v acetonu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist