Jak vybrat trendy rtěnku pro podzim 2023? Tipy na produkty, které si zamilujete!

Držíte krok s trendy? Zamilovali jste se do letošní barvy roku? Anebo je Viva magenta vaším dlouhodobým favoritem bez ohledu na aktuální módní vlny či roční období? Sehnat rtěnku v této barvě může být pěkný oříšek, proto vám v následujícím článku přinášíme tipy na nejlepší rtěnky v magentových odstínech, se kterými zaručeně rozzáříte nadcházející podzim!

Magenta na zkoušku – rtěnky za pár kaček

Pokud jsi nejste jistí, že tento zářivý, odvážný odstín bude pro vás, zkuste si nejdříve pořídit jednu z levnějších variant. V drogerii seženete rtěnku Lasting Finish od firmy Rimmel v odstínu 100 Pink roots, u stojanu Bourjois Paris sáhněte po rtěnce 10 Magni-Fig, Essence cosmetics aktuálně nabízí řadu hydra MATTE, kde Viva magentně nejlépe odpovídá 408 Pink positive anebo produkt od značky trend !t up, a to Hero Stay Matte 020.

Tekuté štěstí – syté, zářivé, kolem dvou stovek

Jsou vaším favoritem spíše rtěnky tekuté, které zajistí zářivý a dlouhotrvající efekt, ale nechcete do nich investovat více než dvě stovky? Ani to není problém. Bourjois Paris nabízí řadu příjemných sametových rtěnek, kde se magenta ukrývá v odstínu 05 OLé Flamingo, oblíbené tekuté rtěnky z drogerie Maybelline Superstay Matte Ink nabízí výrobce v podobě zářivých růžovo-fialových odstínů 30 Romantic a 120 Artist a již zmiňovaná značka Rimmel produkuje i tekuté rtěnky, kde magentnovou hledejte pod označením 820 Heartbeat.

Na hranici dvou set korun se nachází značka NYX Professional s řadou rtěnek Lip Lingerie – odstín 19 Pink Hit a produkty Soft Matte Lip Cream – odstín 18 Prague.

Magenta do pětistovky? Ano!

Vyšší cenovou kategorií jsou rtěnky L’Oréal Paris Rouge Signature a konkrétně odstín 114 I Represent. PUPA Milano vyrábí nádherné rtěnky v řadě I’m Matt, kde odstín magenty zákazníci najdou pod štítkem 051 Blue Fuchsia. Privátní značka parfumerie Sephora nabízí krémové Lip Stainy, u kterých by vám neměl ujít nádherný růžový tón 090 Sunrise Pink. I u firmy Mary Kay najdete spoustu moderních barev, z nichž Viva magentu zřejmě nejlépe reprezentuje rtěnka Fuchsia Dream.

High-end produkty aneb pravá vášeň pro Viva magentu

Milujete kosmetiku, barva roku 2023 vás naprosto uchvátila a nevadí vám si za některé produkty připlatit? V tom případě pro vás bude ideální například firma Lancôme a jejich dlouhotrvající matné rtěnky v odstínu 368 Rose Lancome, také Collistar Rossetto Unico v odstínu 15 Dalia či Mac se studenou barvou v podobě Flat Out Fabulous v edici Retro Matt. U Chanelu se magnetovému odstínu nejvíce blíží rtěnky ze série Allure Velvet v odstínu 37 L‘ Exubérante a pokud chcete opravdu neslíbatelnou magentovou barvu, neměl by vaší pozornosti uniknout lip tint od Dioru 761 Natural Fuschia!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist