Jak nosit elegantně tenisky k šatům: Trend roku 2023, o kterém byste měla vědět

Foto: Depositphotos
Foto: Depositphotos

Šaty a tenisky jsou dva módní kusy, které se zdají být na první pohled nekompatibilní. Šaty jsou spojeny s elegancí a ženskostí, zatímco tenisky jsou přidruženy k pohodlí a sportovnosti. Avšak kombinovat tyto dva kusy se stává v posledních letech stále populárnějším trendem. Pokud jste si nikdy nebyli jisti, jak nosit tenisky k šatům, přinášíme vám pár tipů a inspirací, jak tento styl ovládnout jako profesionálové.

Jak nosit tenisky k delším šatům

Pokud máte rádi delší šaty, můžete k nim v klidu obout své oblíbené tenisky. Kombinace delších šatů s teniskami může vytvořit skvělý a moderní vzhled, který je pohodlný a stále elegantní. Ideální jsou jednobarevné nebo jednoduše zdobené tenisky, které se dají snadno sladit s barvou vašich šatů. Pro pohodlnější styl můžete zkusit oversized šaty, které spadají až na kotníky.

Jak nosit tenisky k minišatům

Minišaty a tenisky jsou skvělou kombinací pro mladší dámy, které chtějí vypadat trendy a přitom se cítit pohodlně. Obzvláště pro letní měsíce, kdy hledáte něco pohodlného a lehkého, jsou tenisky k minišatům nejlepší volbou. Můžete zvolit jednoduché bílé tenisky nebo nějaký vzorovaný model.

Jak nosit tenisky k elegantním šatům

Pokud chcete nosit tenisky k elegantním šatům, zvolte něco decentního. Ideální volbou jsou bílé tenisky nebo tenisky v neutrálních barvách. Nenechte se odradit, tenisky k elegantním šatům neznamenají, že to bude špatná kombinace. Naopak, může to být velmi moderní a elegantní vzhled, který určitě upoutá pozornost.

Foto: Depositphotos
Foto: Depositphotos

Jak nosit tenisky k letním šatům

Letní šaty a tenisky jsou ideální kombinací pro odpočinkové a volnočasové dny. Zvolte tenisky v barvách, které ladí s barvou vašich šatů, nebo zvolte tenisky v jasných a výrazných barvách, které dodají vašemu outfitu náladu a energii. Pokud si nejste jisti, jaké tenisky by k vašim letním šatům seděly nejlépe, zvolte jednoduché bílé nebo černé tenisky a nic nemůžete pokazit.

Jak nosit tenisky k džínovým šatům

Džínové šaty jsou skvělý způsob, jak zapojit tento materiál do vašeho šatníku. Kombinace džínových šatů a tenisek jsou trendy a pohodlné zároveň. Doporučujeme zvolit tenisky v neutrálních barvách, jako jsou bílá nebo černá. Pokud však chcete dodat svému stylu trochu života, zvolte tenisky v jasných barvách nebo tenisky s potiskem.

Kdy nosit tenisky k šatům

Tenisky a šaty mohou být ideální kombinací pro mnoho příležitostí, ale existují i některé příležitosti, kdy byste měli zvolit jiné typy bot. Například na svatební hostině nebo firemním večírku bychom doporučili zvolit klasické boty na podpatku nebo elegantní sandály.

Kombinace tenisek a šatů se stává trendem, který se neustále vyvíjí a je stále populárnější. Pokud chcete vyzkoušet tento trend, vyberte si tenisky, které ladí s vašimi šaty, zvolte jednoduchý styl a nebojte se experimentovat s barvami. S touto kombinací se určitě budete cítit pohodlně a trendy zároveň.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist