Horoskop – potomci, kteří vám pomohou s problémy ve vztahu

Znamení zvěrokruhu - Foto: Depositphotos
Znamení zvěrokruhu – Foto: Depositphotos

Problémy ve vztahu jsou nevyhnutelné. Jedná se o test celého partnerství. O to horší to je, když vaše děti musejí být svědky ošklivých hádek. Naštěstí se mezi námi rodí i velmi všímavé děti. Narodil-li se váš dospívající potomek v jednom z následujících znamení, skvěle vám poradí, co dělat.

Hádky nejsou ničím, co bychom chtěli zažívat. Každý má svůj názor a jednou za čas musí mít každý z nás za každou cenu pravdu. Někdy nepomůže ani odborná pomoc. Než se k tomuto kroku uchýlíte, můžete požádat o pomoc své potomstvo. Můžete se divit, ale mnohdy vám mohou dát skvělou radu, nejsou totiž ovlivněny emocemi tolik jako vy. Ti nejlepší rádci z řad vašich dětí jsou podle astrologie tito:

Štír (24. října – 21. listopadu)

Vaše dítě si všímá všech změn, které se v rodině objeví. Také dokáže rychle a efektivně vyřešit jakýkoli problém. Věděli jste to o svém dítěti? Můžete se mu kdykoli svěřit a požádat ho o radu. Ačkoli někdy může být náladové až agresivní, vždy mu záleželo na jeho rodičích a je ochotno udělat cokoli, aby rodina byla spokojená. Také ve vás vyvolá pocit bezpečí a diskrétnosti. Můžete si být jisti, že svým kamarádům neřekne nic, co byste nechtěli, aby řeklo. Pokud bude situace zdánlivě beznadějná, vezme vás na výlet, kde si můžete vše vyříkat a skvěle se pobavit. Vaše dítě Štír ví, že tímto způsobem lze vyřešit řadu problémů v partnerském životě – dělat všechno společně a užít si čas, který věnujete sobě a svému partnerovi.

Rak (22. června – 22. července)

Dalším skvělým rádcem je Rak. Vaše dítě nechce vidět své rodiče rozhádané. Máte-li ve vztahu problémy, můžete se svému potomkovi svěřit. Přestože je tak mladý, již chápe, že ne vždy jde v životě všechno podle plánu. Sám má občasné problémy udržet pocity na uzdě a vy to dobře víte, chápete jeho situaci. Stejně tak on chápe tu vaši. Vše, co chce, je spokojená rodina. A rada, kterou vám poskytne? Většinou to, že komunikace je klíčová k udržení i uzdravení vztahu. Ví, že všichni potřebujete jeden druhého – ne pouze svého partnera, ale také své dítě, abyste mohli zvládnout obtížné životní situace.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou obecně skvělými rádci, pokud jde o vztahy, a to z dobrého důvodu. Dokážou zanalyzovat věci, podívat se na ně všemi možnými úhly pohledu a vyhodnotit, co bude pro danou situaci nejlepší. Přestože vaše dítě může být mladé, již tuto schopnost má. Dokáže ji také dobře využít. Je pravděpodobné, že pokud to mezi vámi skřípe, dítě Panna samo přijde a nabídne pomocnou ruku. To nejlepší je, že zůstává potichu a nechá vás se vyzpovídat. Pokud tedy máte na svého partnera vztek, můžete mluvit, jak dlouho chcete, a stěžovat si, dokud vás vztek neopustí. Totožnou možnost má i váš partner. Vaše dítě ví, že častokrát jde o nejlepší řešení celého problému.

Beran (21. března – 19. dubna)

Ačkoli někdy jedná přehnaně impulzivně, vždy ví, jak řešit problémy ve vztahu. V mnoha ohledech předčí odborného pracovníka. Vaše dítě je chytré a nabídne vám svou pomoc. Vše, co musíte udělat, je dát jeho slovům šanci a pokusit se řídit se jeho radami. První rada nemusí být užitečná, ale váš potomek se nevzdá a bude vymýšlet další řešení, dokud nevymyslí to pravé. Pro vás a vašeho partnera by mělo být důležité hlavně to, že se vám vaše dítě snaží pomoci. Pokud něco nevyjde napoprvé, neměli byste si na něj vylévat zlost, to by pouze snížilo jeho touhu vám pomoci. Již v útlém věku pochopilo, že život není žádný med, ale stojí za to bojovat a jít si za svým cílem. Můžete se jeho nadšením inspirovat.

zdroje: Virgo to Aries: 4 Zodiac Signs Who Give Their Parents Good Relationship Advice | PINKVILLA, Ranking The Zodiac Signs According To Who Gives The Best Advice (idiva.com)

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist