Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou něžným důkazem, že dávná láska nerezaví

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík - Foto: Instagram
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík – Foto: Instagram

Vztah moderátorky Evy Decastelo (44) a fotografa Tomáše Třeštíka (45) není již žádnou novinkou. Všude, kde se spolu objeví ukazují svou lásku a vzájemnou náklonnost.

Nelehké začátky

Hvězdný pár poměrně dlouho svou lásku tajil. Poté co si začali již i vrabci na střeše všímat vzájemných sympatií, začal pár sdílet své první společně snímky na sociálních sítích, které však brzy zmizely.

Důvodem měl být nesouhlas bývalé manželky Tomáše, spisovatelky Radky Třeštíkové. Ke společnému prezentování bývalého manžela a nové přítelkyně se Třeštíková měla postavit s velkou razancí a důrazným nesouhlasem.

Již dávno jsou pryč časy, kdy se pár ostýchal ukázat svou lásku na veřejnosti. V současné době si užívají každou společnou chvilku v soukromém i pracovním životě.

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík - Foto: Instagram
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík – Foto: Instagram

Romantické odhalení

Velké oznámení v podobě nového hvězdného páru přišlo v den 44 narozenin Evy Decastelo, psalo se září 2022. Již dlouho se šuškalo o možném intimním vztahu těchto dvou osobností. Pár však toto tvrzení vždy vyvrátil. Zda byla důvodem údajná žárlivost Tomášovi exmanželky se můžeme jen domnívat.

V den narozenin dostala Eva Decastelo ten nejkrásnější dárek v podobě veřejného odhalení citů, které známý fotograf k moderátorce chová. Tomáš Třeštík projevil své city a potvrdil tak jejich vztah na sociální síti – zveřejněním společné romantické fotky s Evou a všeříkajícím komentářem ,,Vše nejlepší“ a přidaným bílým srdíčkem.

Rozvod po 13 letech

Eva se díky svému rozvodu se scenáristou Reném Decastelo (49), po neskutečných 13 letech, stala zářným důkazem, jak dokáže být život nevyzpytatelný a plný překvapení. Ještě v roce 2014 prohlásila v jednom rozhovoru, že našla mužský vzor, který podvědomě hledala celý život. Proto s oznámením o rozvodu přišel pro mnohé obrovský šok, který nikdo nečekal.

Dnes již exmanželé působili jako dokonalý a pevný pár českého showbyznysu. Vzájemně je propojovala nejen láska k natáčení, ale i společná výchova dvou dětí: dcery Zuzany a o rok mladšího syna Michaela.  

Oznámení přišlo velmi nečekaně v červnu 2022, kdy Eva oznámila rozpad rodiny na sociální síti: ,,Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost“.

Zůstali však přáteli, a to nejen z důvodu střídavé péče, na které se vzájemně dohodli.

Zda v rozpadu manželství figuroval již vztah Evy s Tomášem nebo nová přítelkyně Reného se již asi nedozvíme. Nicméně oznámení o nových vztazích obou přišlo poměrně brzy…

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík - Foto: Instagram
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík – Foto: Instagram

Již dlouho nefungující pár

Pravý opak rozchodu zažil však Tomáš Třeštík. Jeho vyjádření o rozchodu s manželkou a spisovatelkou Radkou Třeštíkovou nebylo zase takovým šokem. Pár se již dlouhou dobu před oficiálním rozchodem netajil tím, že žijí odděleně. Oficiální oznámení o rozchodu přišlo v dubnu 2021.

,,Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím. Jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár“ oznámil Tomáš ve svém Story. ,,Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit. Rozcházíme se však v dobrém a bez velkých emocí. Zůstáváme dál milujícími rodiči našich bezva dětí“ doplnil fotograf ke svému vyjádření.

Fotograf a vystudovaná právnička spolu mají dvě děti, dceru Elu a syna Jonatána. První problémy ve vztahu naznačila spisovatelka Radka Třeštíková již na podzim 2019, kdy se účastnila taneční soutěže StarDance: ,,Moc se teď s manželem nevidíme, a když, tak jsme oba totálně vyčerpaní. Takže nám kolikrát zbývají síly jen na dohadování se o naprostých zbytečnostech“ takto se tehdy spisovatelka podělila o své starosti se svými fanoušky.

Nový začátek

Nezbývá nic jiného než popřát páru mnoho štěstí ve společném životě a mnoho dalších zamilovaných snímků, kterými těší své fanoušky na sociálních sítích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist