Eliška a Damián jako Emma Smetana a Robert Urban mají za sebou premiéru. Jaké jsou první ohlasy?

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Emma Smetana se ujala hlavní role Elišky, která se zamiluje do Damiána. Ten díky kouzelnému elixíru cestuje časem. Jeho současnost je rok 1758. Z prvního oťukávání je zřejmé, že herecké kvality jsou na straně Roberta Urbana.

Multitalent Emmy Smetany na protagonistku nestačí. Tak alespoň vyznívají první divácké reakce na sociálních sítích. Většina komentujících kritizuje herecké výkony, ale také papundeklový příběh, který lze konzumovat pouze se sebezapřením. Však také po premiéře dostal seriál Eliška a Damián na portále Čsfd mizerné hodnocení 7 %. Uvidíme, jestli se názor diváků časem nepromění, nicméně z nynějších reakcí to tak zatím nevypadá.

Robert Urban a Emma Smetana - Foto: Instagram
Robert Urban a Emma Smetana – Foto: Instagram

Uživatelka Instagramu Verda se například pozastavuje na tím, že Emma Smetana tento projekt rozhodně nemá za svůj, protože nedosahuje patřičných uměleckých kvalit. Lucasrote to okomentoval lapidárněji – to byla hodně silná hovadina, sorry. Lenka.veliskova se zase svěřila se svým trudným zážitkem takto – já jsem se poprvé po 15 letech (doba kdy jsem přestala sledovat Ulici) podívala na český seriál a to proto, že jsem si řekla, že byste se určitě něčemu špatnému nepropůjčila. No, chyba lávky… A namátkou poslední kritika od janalednova – co říct, hrůza. Naopak miroslava_caskova napsala, že se jí seriál líbí a že v televizi tento typ oddechového seriálu chybí.

No, jedno je jisté. Abyste si udělali názor, je potřeba seriál Eliška a Damián vidět. Emma Smetana je krásná žena, ale na její herectví se musíte už podívat sami. Je možné, že až bude seriál gradovat, dostane od diváků lepší zpětnou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist