Domácí noční maska na vlasy – pro krásné vlasy nemusíte utratit jmění

Maska na vlasy
Maska na vlasy – Foto: Depositphotos

Vlasy jsou ideálem a korunou ženské krásy, a tak by mělo být o ženské vlasy také královsky postaráno. Velmi důležitý je zdravý životní styl, správné barvení a fénování. Neméně důležitá je také správná kosmetika (šampóny, kondicionéry, olejíčky, balzámy a masky). Právě již zmiňované masky jsou v dnešní době velmi oblíbené a ženy si díky nim dopomáhají ke krásným vlasům. Nejčastější vlasové masky se používání v průběhu mytí, kdy se nechají 15-20 minut působit a následně se smývají. Ovšem znáte také noční vlasové masky?

Noční maska na vlasy

Použití vlasové masky po dobu 15-20 minut jednou týdně může pomoci revitalizovat vlasy, ale ponechání přes noc může mít mnohem lepší účinek, zvláště pokud jsou vlasy velmi suché nebo zvlněné. Výsledky jsou neuvěřitelné a vaše vlasy mohou vypadat jako v televizních reklamách! Pokud si pravidelně barvíte vlasy, nebo používáte tepelné stylingové nástroje, jako jsou fény, žehličky nebo kulmy (které vlasy spalují, poškozují a nadměrně suší), v ideálním případě na ochranu použijte právě masku přes noc.

Použití

Nejlepší čas na aplikaci revitalizační noční masky je po umytí a vysušení vlasů, než jdete spát. Abyste mohli masku používat co nejlépe, musíte produkt rovnoměrně rozetřít po vlasech a velmi dobře masírovat. Nejprve byste měli masírovat pokožku hlavy, abyste zvýšili průtok krve, a poté hřebeny prstů, nikdy ne hřebenem, abyste se ujistili, že všechny vlasy jsou pokryty maskou. Následně vlasy zabalte do čepice, která je určená pro vlasovou péči a nechte tak až do následujícího rána. Při pravidelném používání budou vlasy silnější a zdravější.

Domácí noční maska na vlasy

Za masky na vlasy nemusíte utrácet jmění. Lze si je vyrobit i z pohodlí vašeho domu.

Maska z kokosového mléka a arganového oleje

Vitamíny a minerály v mléce mohou zlepšit zdraví vlasů a při pravidelném používání budou vlasy silnější a zdravější. Její výroba je velmi snadná. Do láhve s rozprašovačem přidejte 1 šálek kokosového mléka (můžete množství změnit podle toho, jak máte dlouhé a husté vlasy), přidejte lžíci arganového oleje a dobře protřepte. Aplikujte na celé vlasy.

Maska z medu a mléka

Med a mléko jsou vynikající kombinací vitamínů k obohacení a posílení vlasů, proto můžete tuto masku používat jednou týdně, abyste dosáhli dobrých výsledků. I když příštího rána již zaznamenáte dobré výsledky, po několika týdnech budete mít neuvěřitelné vlasy. Smíchejte 1 lžíci bio medu a sklenici plnotučného mléka. Poté naneste rovnoměrně na vaše vlasy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist