Dara Rolins snad už zaslechla svoje zvonky štěstí v soukromém i profesním životě

Dara Rollins
Dara Rolins – Foto: Instagram

Popová scéna přináší mnoho zajímavých osobností, které se zapsaly do dějin hudby. Dara Rolins, Ewa Farna, Zuzana Norisová nebo Monika Absolonová jsou zpěvačky, které nahrály hodně songů a mají široký repertoár. Jak žije a co dělá Dara Rollins a ostatní zpěvačky nového, si povíme v našem článku.

Dara Rolins

Dara Rolins je slovenská zpěvačka, která nahrála první song už v devíti letech. „Zvonky štěstí“ se staly populárním hitem a katapultovaly ji i do televize. Duet nazpívala s Karlem Gottem. Za svůj song získala první místo v anketě Zlatý slavík. Jejím manažerem byl Ladislav Štaidl a během svého mládí nazpívala hodně slavných písní.

Dara Rolins se stala v dospělosti porotkyní SuperStar a také vytvořila nová pěvecká alba. Ty nejznámější jsou Kapela snov, Keby som bola princezná Arabela, Aprílové děti, Zvonky štěstí, O tom budem píseň hrát, Darinka, Čo o mě vieš, Skús ma nájst/Bez velkej slávy, Téměř růžový příběh, Sen lásky a Šťastné a veselé. Vyšly také alba v angličtině I See you there, What you see is what you get, What´s My Name. Podílela se na mnoha kompilacích s různými dalšími zpěváky a zpěvačkami.

Ewa Farna a Dara Rolins

Ewa Farna
Ewa Farna – Foto: Depositphotos

Ewa Farna je zpěvačka česko-polského původu, která působí v popové hudbě. Získala mnoho ocenění a vyhrála anketu Český slavík, kde dostala stříbrnou i bronzovou cenu. Vyhrála také Anděla. Má bohatou hudební kariéru, začala zpívat od 13 let. Získala také ocenění Objev roku v anketě Český slavík Mattoni 2006.

Na hudební scénu prorazila albem Měls mě vůbec rád, Ticho, Sam na Sam, Blíž ke hvězdám, Cicho, Virtuální, EWAkuacja, Live, Leporelo, Inna, Umami. Objevuje se v seriálech a také často dabuje. Má na kontě několik filmů. Ošklivka Katka, Nemůžu dýchat, Zapomnieć Cię, Hela w opałach, Zpívej, Ewa Farna: Skazana na busa, Zpívej 2.

Ewa Farná stále vydává nová alba a má také e-shop, kde si můžete zakoupit zajímavosti s její značkou. Například ponožky, obal na mobil, termohrnek, béžové tričko, placky, mikina, tričko a kuchyňská zástěra.

Ewa Farna a Dara Rolins jsou soupeřky v anketě Zlatý slavík a také Český lev. Většinou vyhrávají hlavní ceny. Nahrály spolu také písně, jako píseň Toužím, kterou zkomponovaly spolu s Martou Jandovou.

Marta Jandová a Dara Rolins

Marta Jandová
Marta Jandová – Foto: Instagram

Marta Jandová a Dara Rolins spolu nahrály rozhovor Na streche. Účastnily se také společně natáčení Československé Superstar a Hlasu Československa. Dara Rollins se v Česku často angažuje a ve svém rapovém období společně s českými hvězdami nahrála mnoho songů.

Marta Jandová je dcerou Petra Jandy, který hrál v kapele Olympic, jež je jednou z nejslavnějších kapel v Česku. Hrála nejprve v Německu v kapele Die Happy a poté se nastěhovala zpět k nám. Kde natočila mnoho písní jako samostatná zpěvačka nebo s ostatními českými interprety. Zúčastnila se i Eurovize.

Objevila se v muzikálech. Zahrála si hlavní role v muzikálu Krysař, Mona Lisa, Baron Prášil, Ať žije rokenrol, Kat Mydlář, Bídníci, Hamlet.

Co dělá Dara Rolins

V současné době má za sebou koncert v O2 Areně, který byl velmi úspěšný. Zazpívala staré i nové písně. Dara Rolins vlastní e-shop s parfémy a bytovými vůněmi, který se jmenuje Vermi by Dara. Je zde sekce móda, bytové doplňky, krása a ostatní.

Na e-shopu najdete Dařin parfém, ve kterém je duše každé ženy. Voní v základu kůží, šedou minerální ambrou, bílým pižmem, maltózou a karamelem. V srdci je rozvinut kořen kosatce, ambry, vanilky a cedru. V hlavě najdete kosatec, fialku, med, labdanum, benzoin, guajakové dřevo. Parfém je na míru pro ženu odvážnou a plnou energie. Stejně jako Daře Rolins se vám bude hodit na běžné nošení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist