Chris Evans se oženil. Nejpřitažlivější muž planety si vzal portugalskou herečku Albu Baptistu

Chris Evans a Alba Baptista - Foto: Instagram
Chris Evans a Alba Baptista – Foto: Instagram

A na světě je překvapení. Chris Evans je ženatý.

Hvězda Avengers Kapitán Amerika se oženil s portugalskou herečkou Albou Baptistou 9. září při intimním obřadu v soukromé rezidenci v Massachusetts. Alba Baptista je původem z Lisabonu a je dcerou brazilského inženýra a portugalské překladatelky. A, dámy, mluví pěti jazyky! Během roku 2018 se podílela na humanitární pomoci v sirotčinci v Kambodži a také v roce 2021 získala cenu Shooting Star na filmovém festivalu v Berlíně.

Chris Evans a Alba Baptista - Foto: Instagram
Chris Evans a Alba Baptista – Foto: Instagram

Chris (42) a Alba, která je o šestnáct let mladší, si vyměnili svatební slib před rodinou a přáteli, včetně několika ženichových kolegů z filmů o superhrdinech, jako jsou Robert Downey Jr., Chris Hemsworth nebo Jeremy Renner, který prý měl jako první propálit jejich svazek. Svědci si všimli, že hvězdy Avengers byly nedávno spatřeny v nedalekém Bostonu spolu s Robertovou manželkou Susan Downey a Chrisovou manželkou Elsou Pataky.

Oslava narozenin Roberta Downeyho Jr. během natáčení Avengers - Foto: Instagram
Oslava narozenin Roberta Downeyho Jr. během natáčení Avengers – Foto: Instagram

Chris Evans a Alba Baptista nikdy neoznámili svoje zasnoubení. Jsou prý ale spolu dva roky. Poprvé se dostali do hledáčku bulváru v listopadu 2022, když byli spatřeni, kterak se procházejí po New Yorku. V dubnu tohoto roku se Chris a Alba zúčastnili premiéry jeho nového filmu Ghosted. Tehdy však spolu ještě nepózovali. Jistá starost o soukromí se projevila také v tom, že svatební hosté odložili své mobilní telefony u vchodu, aby se do médií nedostaly žádné fotky ze soukromého obřadu.

Spící Chris Evans s kamarádkou Scarlett Johansson - Foto: Instagram
Spící Chris Evans s kamarádkou Scarlett Johansson v armádním letadle během natáčení – Foto: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist