Česká missis – soutěž krásy pro maminky s dětmi u nás měla dlouhou tradici

Česká missis
Česká missis – Foto: Depositephotos

Soutěž krásy Česká missis navazuje na tradiční koncept. Ten u nás fungoval v letech 1993–2015. Po pětileté pauze se soutěž o nejsympatičtější maminku vrátila v roce 2021. Finále proběhlo v pražském divadle Broadway a nechyběly u toho také početně zastoupené celebrity. Ženy možná nejednoho překvapily svou upřímností, zkušeností i bystrostí během rozhovorů přímo na pódiu. Vítězkou ročníku 2021 se stala maminka devíti(!) dětí Juliana Sládečková.

Česká Missis se více přizpůsobila moderní době tím, že své aktivity přesunula do online prostředí. Stále však jde spíše než o dokonalou krásu o charisma a vztah s dětmi. Životem protřelé maminky jsou mnohdy velmi inspirativní osobnosti, a tak Česká missis dostává jiný náboj než například přehlídka dvacetiletých holek v plavkách.

Pro všechny soutěžící České missis jsou připravené workshopy, doprovodné zábavné soutěže nebo třeba kurzy líčení pro malé i velké slečny a paní, organizátoři se dokonce postarali i o drobné mediální cvičení. Před samotným televizním přenosem probíhá finálové soustředění, kde se soutěžící navzájem seznamují a kde je pro ně připraven bohatý program. Vítězná dvojice České missis odjíždí ze soutěže zbrusu novým rodinným vozem, dále si může užít exotickou dovolenou nebo luxusní vybavení do domácnosti.

Do soutěže Česká missis se mohou přihlásit děti ve věku 3–12 let. Maminky mohou přijít i s adoptovanými dětmi. Hledají se především rodiče, kteří mají duši, zdravou sebeúctu a nesoutěží pouze kvůli soutěživé povaze. Dále je vhodné žít zdravým životním stylem, aktivním přístupem a zájmem o svět okolo sebe.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist