Bouřlivý rozvod u Vítových, Kopřivová se s ex rozešla v klidu

Iveta Víta je nádherná žena - Foto: Instagram
Iveta Víta je nádherná žena – Foto: Instagram

Českým šoubyznysem v poslední době zacloumalo několik rozchodů. Dva z nich byly nečekané. Co za nimi stálo?

Miss Vítová se rozvádí, dohoda je v nedohlednu

Tím prvním, kdo překvapil rozpadem do té doby stabilního manželství, byla modelka Iveta Lutovská, provdaná Vítová.

Manželé byli spolu jedenáct let. Manželství podnikatele Jaroslava Víta a modelky a moderátorky Ivety Lutovské se navíc rozpadlo krátce po narození druhého dítěte, syna Matěje. Tomu byl v době, kdy Vítová oznámila rozpad vztahu s otcem svých dětí, teprve necelý rok.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Za rozvodem stály nevěry podnikatele Víta. Onou pomyslnou poslední kapkou pak byl románek s dcerou herce Vladimíra Kratiny Dominikou, na který mu Vítová přišla. Kratinová ale neměla být jedinou avantýrou, kterou musela modelka za dobu trvání manželství překousnout.

Proslýchá se navíc, že podnikatel Vít navíc na své rodině poněkud šetřil a podílet se na výdajích pro děti a na domácnost odmítal. Navíc modelka potvrdila, že finance měli s manželem po celou dobu trvání manželství rozdělené. To, že je tak na děti sama, pro Vítovou paradoxně minimálně po ekonomické stránce není až tak výrazná změna.

To je prostě dokonalé! - Foto: Instagram
To je prostě dokonalé! – Foto: Instagram

Pomyslný poslední hřebíček do rakve obrazu ideálního otce a partnera zasadila Vítová prohlášením, že ani fakticky nenastala přílišná změna, jelikož s dcerou musela fungovat víceméně sama vždy. Podnikatel údajně nebyl často doma.

V současné době se někdejší Miss a moderátorka rozvádí, přičemž rozvod se táhne už rok. A netají, že s budoucím exmanželem má vztahy komplikované a rozvod se příliš nedaří. V budoucnu už bývalí manželé se stále nemohou dohodnout. Jablkem sváru má být hlavně péče o děti.

Modelka Kopřivová se se snoubencem rozešla v klidu

Veronika Kopřivová - Foto: Instagram
Veronika Kopřivová – Foto: Instagram

To o něco lépe je na tom modelka Veronika Kopřivová. Ta se se svým snoubencem a otcem dnes dvouleté dcerky rozešla už loni. Rozchod tak s modelem Miroslavem Dubovickým dlouhou dobu drželi pod pokličkou, vyjádřili se k němu až letos v létě.

Média přitom už měsíce spekulovala, že v ráji nebude vše zalité sluncem, jelikož někdejší zamilovaný pár přestal zásobovat sociální sítě společnými snímky. Novináři si také nemohli nevšimnout, že i na dovolenou vyrazili každý zvlášť. Zdá se ale, že v tomto případě rozluka proběhla důstojněji než u Vítových.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Kdy už oficiálně „prasklo“, že na chystanou veselku nedojde, modelka o svém bývalém partnerovi řekla, že je za to, že jí vstoupil do života šťastná a vděčná. Ocenila i to, jaký je Dubovický otec. A zdůraznila, že za rozchodem nestál nikdo třetí.

Podobně se na sociálních sítích vyslovil i bývalý Muž roku. Ten o své bývalé partnerce řekl, že je skvělou matkou jejich dcery a veřejně vyslovil, jak důležité pro něj je, aby dceři oba byli i nadále milujícími rodiči. Stejně tak konstatoval, že svou malou dceru chce dělat šťastnou a vychovávat z ní dobrého člověka.

Dubovický o malou Ellu zodpovědně pečuje podle vyjádření Kopřivové tři dny v týdnu. Kvůli dceři se také bývalí partneři nebrání dokonce ani společným výletům a dovoleným.

Veronika Kopřivová - Foto: Instagram
Veronika Kopřivová – Foto: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist