Bill Murray a zpěvačka Kelis se po dvou měsících rozešli. Byl to velmi neobyčejný pár

Bill Murray - Depositphotos
Bill Murray – Depositphotos

Zpěvačka Kelis a herec Bill Murray se rozešli. O konci slavného páru informoval deník The Sun. Co mělo být příčinou rozchodu?

Bill Murray a Kelis

Známá dvojice se rozhodla ukončit vztah po pouhých dvou měsících randění. Rozejít se měli v přátelském duchu. Příčinou měl být nabitý pracovní kalendář obou. Rozchod iniciovala podle všeho zpěvačka.

Slavný pár spolu i po rozchodu má vycházet dobře. Bill Murray i Kelis se údajně mají stále rádi. Podle zasvěcených zdrojů z okolí slavné dvojice oba doufají, že zůstanou i po rozchodu přáteli. Ke spekulacím o rozchodu se známá zpěvačka ani herec nevyjádřili.

Kelis - Foto: Instagram
Kelis – Foto: Instagram

Ostatně nepotvrdili dosud oficiálně ani svůj vztah, přestože hvězda Ghostbusters byla spatřena na dvou londýnských festivalech, kde Kelis vystupovala. Bill Murray se zúčastnil jiholondýnského festivalu Mighty Hoopla a také jazzového a soulového festivalu Cross The Tracks. Navíc byl hvězdný pár společně několikrát viděn na veřejnosti.

Když se nicméně samotné zpěvačky na vztah zeptal její fanoušek na Instagramu, reagovala žertem a slovy: „Fuj, ne!“ Nicméně na vážně míněný dotaz nakonec čerstvý vztah nepotvrdila a ani nevyvrátila.

Věkový rozdíl i společné zájmy

Kontroverzní románek si získal pozornost především díky značnému věkovému rozdílu. Kelis je 44 a slavný herec už oslavil 72. narozeniny. Dvojici tak dělí 28 let, což se stalo terčem četných komentářů na sociálních sítích. Navzdory tomu si ovšem prý rozuměli.

Kelis - Foto: Instagram
Kelis – Foto: Instagram

Údajně se seznámili zcela náhodně a sblížili se po smrti zpěvaččina druhého manžela, fotografa Mikea Mora, který zemřel na rakovinu žaludku v březnu 2022. S tím má Kelis dva potomky. Z předchozího vztahu s rapperem Nasem má ještě syna.

Bill Murray byl dvakrát ženatý. S druhou ženou se rozvedl v roce 2008, a to na popud manželky, která odmítla tolerovat hercovy drogové a alkoholové excesy. Bývalá manželka Jennifer zemřela v roce 2021. Právě téma ztráty blízkého člověka mělo být jedním z momentů, díky kterému se někdejší milenci měli sblížit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist