Aneta Vignerová a Petr Kolečko se tajně vzali. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup budou mít miminko. Jaro je tady, přátelé

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Tento pár patřil před několika měsíci mezi nejvíce propírané v bulvárních novinách. Jak se vlastně seznámili, kdy přeskočila první jiskra a jak se páru vede dnes?
 
První jiskra
Agáta Hanychová
byla hostem pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa začátkem června loňského roku. O šestnáct let starší Jaromír ji zahrnoval komplimenty a bylo zjevné, že je z ní v rozpacích. Agáta navíc přiznala, že je čerstvě po rozchodu. Na svém Instagramovém profilu později prohlásila, že se jí Jaromír líbil od začátku, a tak se rozhodla, že jej sbalí. Šlo prý o lásku na první pohled.
 
Začátky vztahu
Svůj vztah oficiálně potvrdili začátkem léta, čímž strhli lavinu bulvárních článků. Obsadily hned dvě titulní strany a plnili média několik týdnů. Někteří jim nedávali příliš velkou šanci, ale Jaromíra si oblíbily i Agátiny děti. Aby svůj vztah stmelili, odjeli po pár týdnech do Španělska, kde si užívali sluníčka v Soukupově vile. Nechyběla celá Agátina rodina, včetně maminky Veroniky a sestry Korduly.
 
Společný pořad v televizi
Začátkem září představili svou vlastní show na TV Barrandov s názvem Agáta Jaromíra Soukupa. Diváci mohli dvojici pokládat otázky, na které s radostí odpovídali. Zároveň tu ale také řešili nejrůznější témata jako např. rozdíly mezi muži a ženami, aj. Show však náhle po měsíci skončila. Můžeme se pouze dohadovat, proč tomu tak bylo. Možná že se Jaromír někdy až příliš navážel do celebrit, které Agáta osobně zná a tyká si s nimi. To jsou však pouhé spekulace.
 
Další potomek na cestě
Agáta s Jaromírem šokovali, když v půlce září oznámili, že čekají potomka. Oba při tom přiznávají, že rozhodně nešlo o neplánované početí. Agáta Hanychová má z předchozích vztahů dvě děti, nyní čeká tedy třetího potomka. Budou tak opravdu početnou rodinou. Agáta nyní kvůli svému věku patří mezi starší maminky, proto musí více odpočívat, na což není zvyklá. V dubnu 2023 se tak páru narodí dcera.


Aneta Vignerová a Petr Kolečko mají velmi křehký vztah

Vztah této dvojice prošel v posledním roce mnoha zvraty, vzestupy a následnými pády. S Petrem se seznámili v roce 2019 a o rok později se jim narodil syn Jiřík.
 
Při natáčení seriálu Pálava se z páru stal milostný trojúhelník
Petr Kolečko se při natáčení seriálu Pálava sblížil s Denisou Nesvačilovou. O to hůř že se o této informaci dozvěděla jeho partnerka a matka jeho syna přes telefon! Petr jí to zavolal o pár hodin dříve než se informace objevila v médiích. V srpnu se tak Vignerová s Kolečkem rozešla, avšak nadále se společně snažili, fungovat jako rodiče.
 
Listopadové překvapení
V polovině listopadu Kolečko s Vignerovou opět šokovali, když byli společně spatřeni v jednom pražském baru. Rozhodně totiž nepůsobili jako rozhádaní bývalí partneři. Ve společném objetí navíc odjeli jedním taxíkem. Údajně se takto měli scházet již několik týdnů.
 
Comeback
Velký oficiální návrat však pár vyhlásil 1.prosince, kdy se Petr Kolečko nechal slyšet, že doufá, že opět budou s Anetou fungovat jako rodina a že je velmi rád, že mu jeho partnerka dala druhou šanci. Anetino nadšení však nevydrželo příliš dlouho, protože o osm dnů později byl její nevěrník opět přistižen s milenkou Denisou. Bývalá modelka se nechala slyšet, že otci svého syna rozhodně další šanci dávat nebude.
 
Nový rok a velké změny
V březnu 2023 se Petr Kolečko objevil na udílení cen Český lev s partnerkou Denisou Nesvačilovou. Špatně skrýval své nedávné zranění, které mu prý omylem způsobila právě Denisa. Spekuluje se ale, že mu řeznou ránu přivodila při vyostřené hádce.

Šok přichází 29. března, kdy se v médiích objevuje informace, že si scenárista konečně vybral ženu svého života. O pár dní (konkrétně 14. března) po udílení cen si tajně vzal matku svého syna Anetu Vignerovou. No, podle nás jde o perfektní veletoč, za který by se nemusela stydět ani jihoamerická telenovela. Uvidíme, jestli originální pár dotáhne svůj příběh do antického dramatu (bez žádné tragédie, prosím). Nicméně doufejme, že pár již nečekají žádné zásadní zvraty a popřejme jim tedy mnoho štěstí.

zdroj titulní fotografie: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist