Al Pacino se stane otcem-dědečkem. Bude mu 83, až se mu narodí další dítě. Ale proč ne? Nový život je vždycky radost

Al Pacino - Foto: Depositphotos
Al Pacino – Foto: Depositphotos

Al Pacino se nezdá. Na stará kolena se stane otcem miminka, které porodí je mladá devětadvacetiletá přítelkyně Noor Alfallah. Ta je v osmém měsíci těhotenství, informoval web TMZ.

Al Pacino už tři děti má. S Beverly D‘Angelo má dvojčata a s Jan Tarrant má dceru. Jeho současná žena je známá svojí náklonností ke starším a slavným mužům. V minulosti byla spojována například s Mickem Jaggerem nebo miliardářem Nicolasem Berggruenem. Al Pacinův herecký souputník a vrstevník, devětasedmdesátiletý Robert De Niro se stal otcem na začátku května, kdy se jeho ženě narodilo už sedmé dítě. Chlapi se tak na stará kolena pustili do krásného a něžného závodu. Na sociálních sítích to ale docela schytávají. Komentáře se nesou v tom duchu, že si je děti moc neužijí a že by už svoje sémě neměli dál rozšiřovat. Tyto myšlenky mají hodnotu a váhu komentářů na sociálních sítích, takže žádnou. My si myslíme, že každý nový život je radost, a tak přejeme hodně sil a zdraví všem – miminkům, maminkám i slavným tatínkům.

Al Pacino se proslavil hlavně rolí mafiána Michaela Corleone v legendární trilogii Kmotr. Jenže v profesním životě také prošel několika peripetiemi.

Harrison Ford mi dluží za kariéru, uvedl Al Pacino v deníku The Hollywood Reporter. Původně byl totiž do role Luka Skywalkera zamýšlen právě Pacino, ale prý nepochopil scénář. „Dostal jsem scénář Hvězdné války, nabídli mi hodně peněz, ale tomu scénáři jsem nerozuměl.“

I účinkování v jeho nejslavnější roli, v mafiánském skvostu Kmotr bylo ohroženo. Filmové studio Paramout nebylo vůbec spokojeno s hereckými výkony Al Pacina, a tak mu hrozil vyhazov. Situaci zachránil režisér Francis Ford Coppola. Změnil pořadí scén při natáčení tak, že hned na začátek přišla řada na ikonické zastřelení policisty v Solozzu, ve které Al Pacino zazářil. Paramout pak na herce změnil názor. A historie mu dala za pravdu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist