Agáta Hanychová: profesionální celebrita, která kalí vody českého showbyznysu

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová

Kdo by neznal Agátu Hanychovou, modelku, příležitostnou moderátorku, majitelku modelingové agentury a v neposlední řadě i podnikatelku. Narodila se 28. 4. 1985 známé české filmové a divadelní herečce Veronice Žilkové a režisérovi Jiřímu Hanychovi. Pochází z velké rodiny, která je velmi rozrostlá, má šest nevlastních sourozenců z matčiny strany a dva z otcovy. Mezi ty známější patří například Vincent Navrátil, který jde ve stopách své maminky a stal se hercem. Poslední dobou lze vídat na veřejnosti častěji i její sestru Kordulu Stropnickou, která je velmi nadanou koňskou jezdkyní.

Agáta Hanychová: Studium a kariéra

Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu v Praze, po níž se rozhodla pro dálkové studium na Slezské univerzitě, kde studovala fotografii a získala bakalářský titul. Upozornila na sebe v roce 2005, když se přihlásila do Miss ČR a umístila se na třetím místě. To odstartovalo její modelingovou kariéru. Agáta Hanychová však v tuto dobu také plnila titulní stránky předních českých bulvárních časopisů. V mládí se bohužel proslavila mnoha skandály. Možná proto i vydala svou knihu s názvem Diagnóza: Rebelka. Jde o autorizovanou zpověď její osoby, v níž se nevyhýbá žádnému tématu.

Kromě toho si Agáta Hanychová zahrála v několika filmových snímcích. Větší roli obsadila ve filmu Crash Road, objevila se také v komedii Babovřesky 2 nebo v televizních seriálech jako jsou Trapasy, Obchoďák, Ošklivka Katka. Jevištní prkna ji příliš nelákají, ale příležitost dostala v Divadle Palace v komedii o manželství s názvem Kachna na pomerančích. Účinkovala i ve videoklipu Patrika Rytmuse Vrbovského k velmi známé písni Zlatokopky. Dle jejích slov však nejraději moderuje nejrůznější akce.

Mimo to je také zdatnou podnikatelkou a byla si vědoma, že modeling ji neuživí věčně. Proto roku 2009 založila vlastní modelingovou agenturu Agata Models. E-shopů měla již nespočet, ať už to byla éra tylových sukní, čepic, nyní chce představit kolekci plavek na wakeboard. Jak sama říká – když jí něco jde, přestane jí to bavit.
V posledních letech Agáta Hanychová přesunula své podnikatelské aktivity na Instagram a otevřeně přiznává, že tato platforma je hlavním zdrojem jejích příjmů. Zároveň však dodává, že by si poradila i bez sociálních sítí.

Agáta Hanychová: Osobní život

Co se týče osobního života Agáty Hanychové, měla mnoho osudových mužů, s nimiž je spojeno také dost skandálů. S hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou má syna Kryšpína, který se narodil v roce 2011. Vztah však bohužel nevydržel, a tak si vzala o dva roky později známého českého herce a hudebníka Jakuba Prachaře. Ani tento vztah se neobešel bez krize, ale když se jim společně roku 2017 narodila dcera Mia, zdálo se, že ji ustojí. To se však nestalo a jejich manželství vyvrcholilo rozvodem v roce 2020.

Po něm se Agáta Hanychová rozhodla nevázat a randila s několika muži. Když v roce 2022 přijala pozvání mediálního magnáta Jaromíra Soukupa do jeho pořadu, přeskočila mezi nimi jiskra. Nikdy se netajila tím, že chce mít velkou rodinu, protože v ní sama vyrůstala. Po čtyřech měsících vztahu tak šokovala a oznámila těhotenství. Vysněné třetí dítě bude holčička, a proslýchá se, že by měla přijít na svět ve stejný den jako Agáta, tedy 28.dubna roku 2023.

Vztah Agáty Hanychové s Jaromírem Soukupem

Do jejího posledního vztahu nechala nakouknout v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, který se vysílal na TV Barrandov. Zde otevřeně mluvila o svém soukromí a řešila vztah s Jaromírem. Pořad musel být ale zanedlouho ukončen kvůli Agátiným zdravotním komplikacím. Na dlouho se však z obrazovky nestáhla a představila svůj nový pořad Holčičky, kam si zvala různé osobnosti, kromě toho například i svou babičku, která ji bohužel koncem loňského roku navždy opustila.

Agáta Hanychová je jednoduše řečeno žena mnoha tváří a v životě si prošla nejrůznějšími situacemi. Nutno však dodat, že je úspěšnou podnikatelkou a silnou samostatnou ženou, která nade vše miluje svou početnou rodinu.

zdroj titulní fotografie: instagram.com

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist