Agáta Hanychová a Mirek Dopita zase spolu. Dávná gravitační přitažlivost ukazuje svoji sílu

Agáta Hanychová a Mirek Dopita - Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita – Foto: Instagram

Jak jsme už psali, ve vesmíru jménem Agáta Hanychová se čím dál víc projevuje přirozená gravitační síla, která celý bizarní univers drží pohromadě. Tou silou je nezměrná energie navazovat a končit vztahy s muži v podání centrální hvězdy Agáty. Po bleskové romantice s Jaromírem Soukupem, toho času ještě stále majitelem televize Barrandov, ze které vzešla krásná dcera Rozárka, se pro změnu cestuje časem.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Všechno blbě

Geniální podnikatel se diví, že Agáta Hanychová nebyla šťastná, když spolu přece měli krásné miminko, a to je přece štěstí. Kdo mu vysvětlí, že šťastný a spokojený život se skládá z více dílků, že přímá úměra mezi nemám dítě / neštěstí a mám dítě / štěstí absolutně neplatí, že život je daleko rozmanitější a nuancovatější, než jak ho prezentuje humpolácká povaha imperátora? Nebo že život v neúplné rodině automaticky neznamená rozhoupanou dětskou psychiku, která se v budoucnu projeví suicidálními tendencemi, černými mikinami s kapucí a nenávistí k celému světu? Že daleko důležitější jsou láskyplné, přátelské, otevřené a vstřícné vztahy, ať už se dějí v jakékoliv formě, v jakémkoliv společenství. Třeba ve škole, v partě, v homosexuálních vztazích (zdravíme Alianci pro rodinu:)), ve vztazích s mámou, tátou, sourozenci a tak dále. Formální uspořádání skupin lidí nemá žádný vliv na kvalitu jejich vztahů. Neúplná rodina = nesaturované dítě, úplná rodina = saturované dítě je prostě milionkrát vyvrácená blbost. Vždyť kolik filmů jsme o tomto tématu viděli?? To, jak se k sobě lidé vzájemně chovají, je čistě na nich a to by si měl Jaromír Soukup uvědomit. Jejich dítě může růst do skvělého člověka, i když ti dva spolu nebudou. Navíc jej má se zkušenou harcovnicí v tomto ohledu. Takže no stress.

Agáta Hanychová a Mirek Dopita: Všechno dobře

A teď k tomu cestování časem. Agáta Hanychová to zase dala dohromady se svým dávno bývalým Mirkem Dopitou. Dobří holubi se vracejí. Agáta se ničím netají, její Instagram hovoří jasnou řečí. Ostatně sami se přesvědčte z fotek. Zdá se, že většina komentujících Agátiných oveček se shoduje na tom, že bývalý hráč amerického fotbalu a odrostlá hvězda amerických maturitních večírků nejlépe pasuje k její vizáži lovkyně sněhobílých úsměvů úspěšných mužů nejmondénnějšího baru českého Aspenu. Nechť!

Agáta Hanychová prostě umí a my jsem si jistí, že to zase všechno více méně elegantně ubruslí.

Agáta Hanychová a Mirek Dopita - Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita – Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita - Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita – Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita - Foto: Instagram
Agáta Hanychová a Mirek Dopita – Foto: Instagram

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist