Agáta Hanychová a její šavlovačky ve veřejném prostoru. To nemá šanci dopadnout dobře

Tomu se vlastně ani nedá vyhnout. Jak už asi víte, Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) nespí v jedné posteli. Bulvárem notně propíraný rozchod nenechává nikoho chladným. Manžel Simony Krainové (50) Karel Vágner ml. (47) se opřel do Agáty v tom smyslu, že za dvacet let jisté proslulosti nic nedokázala, v byznysu, v životě, v mediálním prostoru, prostě nikde nic, kde nic není, ani tráva neroste. Jejich nevraživost má už dlouhého trvání, minimálně od doby, kdy Simona Krainová a Agáta Hanychová randily s hokejistou Jiřím Hudlerem a nějak se jim to tam pokazilo. My jenom dodáme, že úplně přesně nevíme, co dělá zase Karel Vágner ml.

Simona Krainová a Karel Vágner ml. - Foto: Instagram Simony Krainové
Simona Krainová a Karel Vágner ml. – Foto: Instagram Simony Krainové

Jaromír Soukup se po krachu vztahu také s něčím svěřil. Že prý v tomto turbulentním období okolo sebe vidí spoustu nenávisti. Asi myslí tu, kterou pomáhá šířit pochybnými pořady své podivné televize TV Barrandov. Je nám ho líto, ale asi jinak, než bych chtěl on. Na jeho obranu ovšem musíme také dodat, že prostorem sociálních sítí se šíří strašně moc nesmyslů, vyloženě volovin a lží. Kdo chce brouzdat v bahnu, ať brouzdá, ale bude potom ušpiněn.

No a aby toho nebylo málo, při poslední návštěvě španělské Marbelly, kde má Soukup vilu, ukradli Agátě Hanychové šperky za miliony. Prachy asi vem čert, ale byly mezi nimi kousky, které mají pro naši bývalou modelku citovou cenu. Člověk by ji i politoval, jenže chyba lávky. Hanychová si hned po incidentu postěžovala, že jí česká ambasáda i španělská policie vůbec nepomohla. Toto vyjádření vystihuje její vnímání světa. Realita bude asi taková, že diplomaté asistují Čechům v cizině všem bez rozdílu stejně, jak prohlásilo ministerstvo zahraničí v reakci na tento konkrétní případ.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


TOPlist