7 věcí, které ženy oceňují na mužích a muži na sobě

Foto: Depositphotos

Přečtěte si 7 věcí, které by měl mít váš muž, abyste se cítila jako milující a respektovaná žena. Prozradíme, že všemi vlastnostmi níže vyjmenovanými nedisponuje žádný muž. A když na takového narazíte, dejte nám vědět, protože jste našla svatý grál, což je prostě vzácnost. Tichá závist.
Většina lidí má kombinaci všeho možného. Proto je život zábava a proto jsme lidské bytosti a také bychom se jako nedokonalé a chybující bytosti měli vnímat.

Sebevědomí

Muži, kteří v sobě mají jistotu a sebedůvěru, jsou pro mnoho žen přitažliví. Sebevědomý chlap nepotřebuje každodenní ujišťování od ženy, že fakt nestojí za starou belu, že je nej alfa samec, na kterého nikdo nemá. Ženy mají rády, když to muž už o sobě ví a nepotřebuje to slyšet „zvenčí“, notabene, když často žena potřebuje podporu svého sebevědomí, a tam by měl správňák zafungovat spolehlivě. A to nikoliv uslintanými lichotkami, ale přesně mířenými slovy, která jsou sdělována upřímně. Věřte, že je obrovský rozdíl mezi upřímně míněnými a neupřímně míněnými slovy. Nepodceňujte to, nepodceňujte sebe a najděte si chlapa, který pro svoje ego nepotřebuje žádné berličky.

Smysl pro humor

Humor může být velmi přitažlivý a zábavný a pro mnoho žen je to vlastnost, kterou u mužů vyhledávají a kterou řadí na první místo žebříčků partnerských priorit. Vždyť to také znáte – nikdo neví jak, ale najednou je kolem vás dusná atmosféra. A do toho chlap plácne nějakou mimoběžnou hlášku a je po dusnu. Kdo by tohle neoceňoval. Smysl pro humor jako výbornou partnerskou vlastnost oceníme, když si uvědomíme, kolik lidí dělá z komára velblouda. Schválně si zkuste, kolik jich ve svém okolí napočítáte.

Empatie

Schopnost vcítit se do druhých a projevit pochopení a soucit může být pro mnoho žen velmi atraktivní, protože to chlapy přibližuje „ženskému“ světu, který si s emocemi hraje. Vůbec přijímat emoce patří k základní výbavě každého člověka. Když na svém chlapovi uvidíte, že si SÁM uvědomí, že ho přemohl nějaký cit a že se z toho fatálně nehroutí, je na čem pracovat, na čem stavět.

Inteligence

Schopnost přemýšlet, analyzovat a diskutovat o věcech musí být pro ženy velmi důležitá. Stejně jako schopnost řešit problémy. To se pojí s logickým rozumovým uvažováním, praktickou zručností i organizačními schopnostmi. Chlap by se také k problému měl postavit čelem, a ne si hrát na pštrosa. Často jsou tyto vlastnosti/dovednosti chlapům skryté, či lépe: jejich milující matka je před vámi v minulosti skryla. Na vás potom je tyto věci po chlapovi vyžadovat, však on se to už naučí. Inteligence se také projevuje schopností sebereflexe, což zase ukazuje na jeho zdravé ego, které nepotřebuje být v každou chvíli na prvním místě. Tam máte být po většinu času vy.

Vzhled

Vzhled je sice relativní, ale některé ženy mohou být přitahovány určitým typem mužů. Takže například zahlédnete uniformu s blonďatými vlasy, jdete do kolen a vaše schopnost uvažovat také. Pardon. Vzhled je asi nejšalebnější kritérium. Ale pozor: fyzická přitažlivost je velmi silná a rozhodně je podmínkou ke skvělému vztahu. Chemie být prostě musí, ale zároveň platí – krása není dobro.

Vzájemná komunikace

Schopnost komunikovat a poslouchat druhou osobu je pro mnoho žen důležitá. Vše, co bylo řešeno výše, se spojuje ve schopnosti naslouchat druhému. Tedy skutečně chápat význam slov pronášených něžnou polovičkou. Tady ale buďte trochu opatrné, protože soustředěná duševní přítomnost mužů v každém okamžiku vašeho soužití je nad jejich síly. Jestli chcete svému muži sdělit něco opravdu důležitého, nedělejte to mezi dveřmi, ale najděte si ten správný okamžik.

Společné zájmy

Sdílení společných zájmů umožňuje vytvářet silnější vztahy. I tady to neplatí absolutně. Existují páry, které jsou jako oheň a voda, kdy ona ráda lenoší na pláži a on se rád potápí se žraloky. To je úplně v pořádku, ale shodnout se alespoň na místě dovolené je více než žádoucí. A když budete mít kliku a opravdu vaše a jeho zájmy se budou překrývat, tak závidíme a pěkně si to užijte!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Pokračovat

Post navigation

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist